Gej w stroju króliczka Playboya na okładce magazynu

FACET w stroju seksownego króliczka na okładce Playboya? Fani: "Gayboy"

Źródło zdjęć: © Instagram, Playboy, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,05.10.2021 14:10

Chcecie zobaczyć coś kontrowersyjnego? Na okładce cyfrowego Playboya pojawił się rozpoznawalny celebryta. Facet. No i od razu wylało się wiadro pomyj xD

Ile razy mówi się o tym, że powinno dojść do zmian w świecie, złamane mają zostać stare podziały na "kobiece" i "męskie", bla bla bla. To oczywiście dotyczy równouprawnienia kobiet i mężczyzn. Kobiety mają pokazywać się w "męskich" zawodach? Spoko. Ale co w sytuacji, gdy to facet wystąpi na okładce w prowokacyjnym, "kobiecym" stroju? Wszystko zaczyna się sypać...

Czy trzeba przedstawiać wam Playboya?

Legendarne czasopismo, które swego czasu było seksistowskie - z naciskiem na "było". Poprawność nie jest stała. Na przestrzeni lat dostrzegamy, że niektóre rzeczy są złe albo albo szkodliwe. Nie możemy być źli na "stare standardy". Teraz to my mamy siłę, aby je zmieniać i przekuwać w coś innego. Dlatego kobiety są pokazywane w męskich zawodach, znosi się toksyczną męskość, a faceci… zaczynają się pojawiać w ciekawych miejscach.

Bretman Rock na okładce Playboya

trwa ładowanie posta...

Tl;dr: Bretman to twórca znany z YouTube, Instagrama czy TikToka. Skupia się na tworzeniu contentu związanego z makijażem. Na Instagramie zebrał już ponad 17 milionów obserwujących. Jest osobą homoseksualną i wspiera społeczność LGBTQ+.

I, jak zaraz się dowiecie, nie boi się wzbudzać kontrowersji.

Oficjalnie Bretman jest pierwszym gejem na okładce Playboya. Warto zaznaczyć, że czasopismo w 2020 roku przeszło na wersję cyfrową only. Influencer pokazał się m.in. w kultowym stroju króliczka i czymś à la Rick James z uzależnieniem od diamentów.

trwa ładowanie posta...

Dla Playboya obecność mężczyzny na okładce to ogromna sprawa, tak samo jak dla społeczności LGBT czy osób mojego koloru skóry, i to wszystko jest bardzo surrealistyczne. Totalne "czy to się w ogóle, do k*rwy nędzy, teraz dzieje?" No i jestem taki ładny.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Rock jest trzecim mężczyzną, który pojawił się solo na okładce pisma znanego ze "skąpo ubranych kobiet". Tuż po założycielu magazynu, Hugh Hefnerze, i muzyku Bad Bunnym. Nieźle!

Tylko problem jest w reakcjach

Nawet ludzie z zagranicy się wzburzyli. Bo wiecie - ja jestem przyzwyczajony, że nasze polskie piekiełko jest bardzo "specyficzne". Czytaliście, jak ostatnio kobiety na Facebooku wylały wiadro ksenofobicznych pomyj na listę "najpiękniejszych mężczyzn na świecie"? Dokładnie. Już tam było okropnie. A teraz w przypadku naszego influencera jest… podobnie.

Rezygnuje z subskrypcji.

Nie.

🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮

Odkąd Hugh umarł wszystko poszło w złą stronę...

Hugh nie żyje od 3 lat, a wy robicie to jego dziedzictwu? lol

Wtf?!

Co to k***a jest?

Oh! Uhm, nie.

Jestem po prostu ciekawa, skoro Playboy został założony dla mężczyzn oglądających kobiety, lub kobiet oglądających kobiety, a Playgirl dla odwrotności, czy mężczyźni, którzy nadal to czytają lub oglądają zdjęcia, uważają, że jest to atrakcyjne i zmienia się z czasem, czy są wyłączeni i będą unfollow lub przestaną czytać? Jako kobieta, która dorastała znając Playboya, nie postrzegałam tego jako uprzedmiotawianie kobiet, ponieważ zdecydowały się pozować same dla siebie. Króliczki Playboya to KOBIETY! Moim zdaniem mężczyźni nie podpisali się, aby zobaczyć, w co zakładam, że jest gejem, kiedy specjalnie poszedł tutaj, aby zobaczyć kobietę. Jeśli chce ubierać się jak króliczek, to dobrze dla niego, ale to nie jest odpowiednie miejsce na forum!!!

co jest do cholery z playboyem? 🤔

Myślałam, że to magazyn dla mężczyzn, którzy kochają kobiety???? 🤔

Co to kurwa jest bruh ☠️☠️☠️☠️

Co jest k***a????

Hugh może być trochę rozczarowany....

O cholera, wtf ale to g*wnoo.

🤢🤢🤮🤮🤮 Chłopie WTF 😅🤮🤮🤮🤮

Nie zrozumcie mnie źle, jestem fanem bretmanrocka, ale są pewne granice, które zostały przekroczone.... Hugh Hefner przewraca się w grobie. 🥴

Hugh Hefner patrzy na ziemię z góry i nie wierzy, że coś takiego się tu dzieje 🤦♂️🤦♂️🤦♂️🤦♂️

XD?

Um… śmiesznie, prawda? Tyle się mówi o tym, jak należy zmieniać świat, a gdy pierwszy raz w historii na okładce pojawia się gej, to już wszyscy zaczynają krzyczeć o "skończeniu się pisma". Spokojnie, w najbliższym wydaniu wszystko powróci do swojej "normalności", cokolwiek ona oznacza.

Playboy dał szansę Bretmanowi: jest on ogromnym influencerem, jest osobą koloru i zgodził się na udział w sesji. Nawet jeżeli jest to pinkwashing - to co z tego? Liczy się przełamanie stereotypów i droga naprzód. I z pewnością ta droga będzie wykuta podobnie jak kiedyś, nie martwcie się o to.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4