Bagno Shreka do wynajęcia

Shrek wynajmuje bagno. Możesz spędzić weekend w jego chacie

Źródło zdjęć: © airbnb
Konrad SiwikKonrad Siwik,27.09.2023 18:59

Jeśli szukasz miejsca na ucieczkę od problemów dnia codziennego, możesz rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady lub skorzystać z nowej oferty Airbnb. Do sieci trafiło bowiem ogłoszenie wynajmu bagna Shreka.

Shrek bez wątpienia jest postacią wyjątkową, która zaskarbiła sobie serca fanów na całym świecie. No może z wyjątkiem Oskara Szafarowicza, który mimo młodego wieku nie kuma, że "Shrek is love, Shrek is live". Animacja wytwórni DreamWorks o zielonym ogrze to dla wielu wciąż najlepsza produkcja tego typu. Aktualnie trwają prace nad piątą częścią przygód Shreka, Osła, Fiony i Kota w butach vel Puszka.

Ten ostatni pojawił się w kinach w 2022 r. i okazał się sporym sukcesem dla producentów. Nie ma więc co się dziwić, że po 13 latach chcą przywrócić na ekrany całą zwariowaną ekipę. Jeśli nie możecie doczekać się ich powrotu, teraz macie szansę osobiście wybrać się na bagno Shreka.

Jadalnia Shreka
Jadalnia Shreka (airbnb)

Bagno Shreka do wynajęcia

Jak wspomnieliśmy na wstępie, jeśli macie dość codzienności możecie wybrać się w Bieszczady położone na Podkarpaciu, które jest najszczęśliwszym regionem w Polsce. Jest jednak jeszcze lepsza opcja. W tegoroczne Halloween Airbnb zaoferuje entuzjastom ogrów miejsce na Bagnie Shreka. Błotnista rezydencja Shreka znajduje się na wzgórzach szkockiego regionu Highlands, z dala od zgiełku i tętniącego życiem miasta. Właśnie tak jak lubi Shrek. Warto zauważyć, że łazienka znajduje się 20 m od głównej części dziennej, w samodzielnym obiekcie zarządzanym przez Ardverikie Estate.

Łazienka Shreka
Łazienka Shreka (airbnb)

Zainteresowane osoby mogą zarezerwować szansę na pobyt na bagnie Shreka. Co ciekawe buking nic nie kosztuje, bo - jak twierdzi Airbnb - jest to "ukłon w stronę bezcennego schronienia, jakie bagno Shreka zapewnia wszelkiego rodzaju baśniowym stworzeniom".

Rezerwacji można dokonać dla maksymalnie trzech gości w dniach 27-29 października na ekskluzywny dwudniowy pobyt. Wnioski o rezerwację można wysyłać od 13 października na stronie Airbnb. A później trzeba jedynie czekać na wiadomość e-mail z potwierdzeniem, że twoje zgłoszenie zostało wybrane. Goście muszą jednak zorganizować podróż do i ze Szkocji we własnym zakresie.

Sypialnia Shreka
Sypialnia Shreka (airbnb)

W ramach tej oferty Airbnb przekaże darowiznę na rzecz organizacji charytatywnej HopScotch Children's Charity. Zapewnia ona najbardziej wrażliwym i pokrzywdzonym przez los dzieciom w Szkocji opiekę i wyjazdy wakacyjne.

Źródło: Airbnb

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 235
  • emoji ogień - liczba głosów: 13
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 25
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 11
Betinka,zgłoś
Super
Odpowiedz
8Zgadzam się1Nie zgadzam się
Super
Odpowiedz
9Zgadzam się2Nie zgadzam się