lifestyle
Fame MMA 14: Laluna tłumaczy się z porażki: "Nie byłam w stanie zadać ciosu Wiki, bo miała taktykę uciekania"
Alice Lovegood

Młoda matka filmuje swoją laktację. Fetyszyści płacą jej 50 tys. złotych miesięcznie

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,19.01.2022 14:22

Alice Lovegood w wieku 27 lat jest matką trójki dzieci. Kobieta prowadzi konto na OnlyFans, gdzie wrzuca filmy, na których pokazuje, jak odciąga mleko ze swoich piersi. Za pieniądze zarobione w serwisie udało jej się wyjść z poważnego zadłużenia.

bFFuTeab

Alice Lovegood mieszka w Devon w Wielkiej Brytanii. Kobieta podjęła w swoim życiu kilka nieprzemyślanych decyzji finansowych, w wyniku których zadłużyła się na kwotę ponad 80 tys. złotych. Jako młoda matka musiała znaleźć sposób, aby szybko spłacić zobowiązania. Wpadła na pomysł, że zostanie twórczynią na OnlyFans - serwisie dla dorosłych, na którym można oglądać treści po opłaceniu subskrypcji.

Brytyjka założyła konto na OnlyFans, gdy była w ciąży ze swoim najmłodszym dzieckiem. - Ja i mój mąż nie planowaliśmy trzeciego dziecka, więc ciąża była dla nas zaskoczeniem - tłumaczy Alice. Kobieta obawiała się, że kolejna osoba do wyżywienia to więcej wydatków w domowym budżecie. Chcąc zapewnić dziecku godne warunki do życia, młoda matka postanowiła zarobić na fetyszu - ciąży i laktacji.

Alice Lovegood
Alice Lovegood (Instagram)

Młoda mama: Działam na OnlyFans ze względu na dzieci

Alice zaczęła od wrzucania na OnlyFans zdjęć jej ciążowego brzucha. Fani poprosili kobietę, aby rozwinęła swoją ofertę i pokazała, jak odciąga mleko z piersi. Okazało się, że w serwisie jest wielu amatorów tego typu treści, którzy zapłacą za możliwość oglądania laktacji. Dzięki nim Alice rzuciła pracę na etacie i poświęciła się filmowaniu, jak odciąga mleko z piersi.

bFFuTead

Rozpoczęcie kariery na OnlyFans zmieniło życie młodej mamy o 180 stopni. Wcześniej, aby spłacić zobowiązania, kobieta musiała pracować nawet w weekendy, przez co zaniedbywała relacje z rodziną. - Teraz mogę zapisać dzieci do dobrej szkoły i sama zdecydować, kiedy chcę spędzić z nimi czas - mówi Alice. Jej miesięczny zysk z działalności na OnlyFans wynosi 50 tys. złotych.

Alice Lovegood
Alice Lovegood (Instagram)

O co widzowie proszą młodą matkę?

Alice najczęściej wykonuje dla swoich fanów takie rzeczy jak wytryskiwanie mleka z piersi, picie mleka z piersi i przebieranie się w strój krowy. Jeden z obserwatorów zaproponował kobiecie ponad pół miliona złotych za to, aby Alice nakarmiła go jak dziecko - twórczyni odmówiła spełnienia tej prośby.

bFFuTeaf

- Zdaję sobie sprawę, że dla niektórych filmowanie laktacji jest obrzydliwe, ale mam to gdzieś - tłumaczy młoda mama i dodaje: - Jestem dumna z tego, co osiągnęłam i ile dało mi to pewności siebie.

Alice Lovegood
Alice Lovegood (Instagram)

Źródła: The Sun/Ladbible/Twitter

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Zboczenie lekkie ale nie kradnie to dlaczego nie
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
10 dni płatnego urlopu. Benefit dla osób transpłciowych i niebinarnych