trendy
Zegar zagłady znów ruszył. Ile zostało czasu do końca świata?
TikTok. Młoda mama oskarżona o satanizm

Młoda mama kontra trolle z TikToka. Oskarżyli ją o satanizm

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,09.09.2022 09:00

Pochodząca z Meksyku Janeth Zapatha udostępniła na TikToku relację z urodzin córki. Nagranie stało się niesamowicie popularne. U niektórych internautów wzbudziło podejrzenia, że kobieta jest satanistką.

Popularność w internecie nie zawsze oznacza rzeszę fanów i współprace reklamowe. Czasami jest to walka z trollami. W takiej sytuacji znalazła się Janeth Zapatha, która na TikToku publikowała filmy z codziennego życia w Meksyku. Nic nadzwyczajnego. Do czasu, gdy w sierpniu wstawiła relację z urodzin rocznej córki. Nagranie zdobyło ponad 2,5 mln wyświetleń i sprawiło, że o młodej mamie piszą media z całego świata.

Użytkownicy TikToka oskarżyli młodą mamę o satanizm

Kobieta urządziła dla dziecka o imieniu Lilith przyjęcie z oryginalnymi dekoracjami. Na zdjęciach z wydarzenia widzimy dziewczynkę ubraną w czarny strój. Obok niej jest maskotka rogatego kozła z pentagramem namalowanym na czole. Na torcie również znajduje się wykonany z lukru pentagram. Wystrój przyjęcia wzbogacają czarno-różowe dekoracje m.in. balony i wstęgi.

trwa ładowanie posta...

Relacja z urodzin spolaryzowała widzów. Niektórzy pozazdrościli Lilith oryginalnego przyjęcia, podczas gdy inni oskarżyli młodą mamę o... promowanie satanizmu. "Nie wierzę, że matka zrobiła dziecku imprezę o tematyce satanistycznej" - pisze jeden z internautów. Kolejny dodaje: "To nie było przyjęcie urodzinowe, tylko złożenie dziecka w ofierze". Inni zwrócili uwagę, że dziewczynka ma na imię tak samo jak jeden z demonów w tradycji żydowskiej.

Młoda tiktokerka odpiera zarzuty

Film zdobył tak duży rozgłos, że Zapatha odniosła się do kontrowersji. "Wiele serwisów kłamie na temat przyjęcia mojej córki. Po pierwsze, nie jesteśmy satanistami. Po drugie, na przyjęciu byli goście. Po trzecie, impreza nie miała nic wspólnego z satanizmem. Po czwarte, maskotka nie przedstawia diabła, tylko Bafometa. Po piąte, pentagram nie jest odwrócony, a więc nie jest satanistyczny" - napisała kobieta w komentarzu pod nagraniem. Przekonują was jej tłumaczenia?

Źródło: dexerto.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 7
Komentarze (0)
arrow
Marka Burberry wycofuje z reklamy osobę po mastektomii