Dokumnet Miley Cyrus

Miley Cyrus wraca jako Hannah Montana. To dzięki "Endless Summer Vacation"

Źródło zdjęć: © Disney Itali, Disney+, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,06.03.2023 14:45

Miley Cyrus wraca do Disneya. Wszystko dzięki "Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)". O czym będzie program specjalny artystki i czy usłyszymy na nim utwory z "Hannah Montana"?

Tak, dobrze czytacie. Miley Cyrus, którą pewnie większość z was poznała dzięki serialowi "Hannah Montana", wraca na Disney. Wszystko dzięki jej nowej płycie "Endless Summer Vacation", z której pochodzi utwór "Flowers".

Piosenka, która premierę miała na początku stycznia, z pewnością zachwyciła wielu, o czym świadczą nie tylko liczne rekordy, ale i filmy na TikToku. Jeśli jednak myśleliście, że to wszystko, co Miley ma fanom do zaoferowania, to się mylicie. Dzięki nowej płycie powrócimy do starych, dobrych czasów Hannah Motany.

"Endless Summer Vacation": co wiadomo o płycie?

"Endless Summer Vacation" to ósmy krążek od Miley Cyrus. Płyta jest kontynuacją poprzedniego albumu artystki "Plastic Hearts" i zgodnie z zapowiedziami ma być listem miłosnym do Los Angeles. Po "Flowers", które zdecydowanie nawiązywało do relacji Cyrus z jej byłym mężem Liamem, możemy spodziewać się, że album będzie też pewnego rodzaju rozliczeniem z przeszłością.

"Endless Summer Vacation" ma mieć premierę 10 marca 2023 roku. Za produkcję albumu odpowiada Kid Harpoon i Tyler Johnson, który jakiś czas temu współpracował z Harrym Stylesem przy jego płycie "Harry’s House". Na "Endless Summer Vacation" znajdziemy 13 utworów. W jednym z nich Miley będzie towarzyszyła Sia.

trwa ładowanie posta...

Miley Cyrus na Disney+

W związku z promocją płyty w dniu jej premiery, czyli 10 marca, na Disney+ pojawi się specjalny program artystki. W dokumencie "Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)" Miley Cyrus zaśpiewa utwory z jeszcze niewydanego albumu i kilka swoich klasycznych hitów. Na scenie pojawi się również Rufus Wainwright. Możliwe, że artystka opowie również o procesie powstawania krążka.

Nie, to niestety nie oznacza, że dostaniemy nowe sezony "Hannah Montana" lub że tak jak w przypadku "Przyjaciół" czy "Harry’ego Pottera" ekipa serialu spotka się w odcinku specjalnym, by powspominać. Możliwe jednak, że Cyrus w "Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)" z tej okazji sięgnie po jakieś utwory z ery Hannah. Wyobrażacie sobie, że mogłaby zaśpiewać "The Climb" albo "Best of Both Words"? Serio, lepszej okazji nie będzie.

trwa ładowanie posta...

Czemu program specjalny z Miley Cyrus na Disney+ jest tak zaskakujący? Przede wszystkim dlatego, że artystka przez długi czas odcinała się od przeszłości i konsekwentnie zrywała z wizerunkiem wykreowanym w "Hannah Montana" na Disney Channel. Widocznie nie ma już niczego przeciwko współpracy z platformą.

Warto też dodać, że program specjalny jest wznowieniem serii "The Backyard Sessions", którą Cyrus rozpoczęła w 2012 roku. Sesje polegały na tym, że Miley wraz z zespołem na tle ogrodu wykonywała ulubione covery i kilka swoich piosenek. Ostatnie wideo z tej serii wrzuciła dwa lata temu.

Za reżyserię "Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)" odpowiadają Jacob Bixenman i Brendan Walter. Zdjęcia zrobił Marcell Rév. Specjalny program z Miley Cyrus będzie można oglądać 10 marca na Disney+.

Miley Cyrus - Flowers (Official Video)

Źródło: Billboard

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1