muzyka
Premiera utworu "Przypływ" od 2020. Taco Hemingway w refrenie
Mata

Mata odwiedził chorego fana. Ze śpiączki wybudził go utwór rapera

Źródło zdjęć: © Facebook.com, YouTube.com, Instagram.com, Popkillerpl
Anna RusakAnna Rusak,27.12.2021 12:24

Patryk wybudzał się ze śpiączki słuchając Maty, a raper odwiedził go w święta. Oto prawdziwa moc muzyki.

Mata coraz częściej bardzo pozytywnie nas zaskakuje. Ostatnio otwarcie mówił o tym, jak potrzebna i ważna jest pomoc psychologiczna. Teraz odwiedził swojego słuchacza, który wybudził się ze śpiączki.

W sierpniu Patryk, który jest fanem Maty, miał poważny wypadek. Samochód wjechał w niego na przejściu dla pieszych. Chłopak w ciężkim stanie trafił do szpitala - jego życie kontrolowało 17 aparatur, a on sam znajdował się śpiączce farmakologicznej.

" Państwa syn miał wypadek. Stan jest krytyczny, lekarze walczą o jego życie, ale muszą się Państwo przygotować na wszystko… Szok, strach, niedowierzanie, rozpacz. Jak to się stało? Jak to możliwe? Przecież parę godzin temu jedliśmy razem obiad. Ciepły, sierpniowy wieczór. Patryk jedzie na hulajnodze z kolegami. Pisk opon. Rozpędzony samochód wjechał w chłopców na przejściu dla pieszych".

trwa ładowanie posta...

Szczegółową historię Patryka możecie przeczytać na stronie zrzutki, która ma pomóc zebrać potrzebną kwotę na rehabilitację chłopaka. Zastanawiacie się jednak może, co ma do tego wszystkiego Mata?

Mata i wybudzony ze śpiączki fan

Mama Patryka opublikowała w sieci zdjęcie Patryka z Matą, bo raper w święta postanowił osobiście odwiedzić swojego fana. Chłopak miał wybudzić się ze śpiączki właśnie podczas słuchania utworu rapera.

Kochani! Cuda się zdarzają! Modliłam się i marzyłam, żeby Patryk obudził się ze śpiączki, żeby wstał z łóżka, żeby mówił i chodził i udało się! Marzyłam o t-shircie dla Patryka od Maty a Mata przyjechał do nas z płytą ❤. Patryk obudził się ze śpiączki przy utworze "żółte flamastry i grube katechetki". Godzinami słuchał tego utworu w szpitalu i spał, a ja odmawiałam różaniec. Jest to dla nas magiczna kołysanka, bo u nas tak było "między niebem a ziemią". Dziękujemy Bogu za wszystkie cuda ❤

"Żółte flamastry i grube katechetki" są więc dla chłopaka i jego rodziny utworem naprawdę szczególnym, dlatego gest Maty jest tak znaczący i wzruszający. My oczywiście życzymy Patrykowi i jego rodzinie dużo zdrowia!

trwa ładowanie posta...

Źródło: Popkiller

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Paulina,zgłoś
Dużo zdrowia!!!... Mata gitara:33
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
Czy Harry Styles naprawdę zasłużył na nagrodę Grammy 2023?