Mandalorian Sezon 3 JUŻ w lecie? Serialowy Moff Gideon miał się wygadać

Mandalorian Sezon 3 JUŻ w lecie? Serialowy Moff Gideon miał się wygadać

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,12.04.2022 10:40

Czekacie na Mandalorian Sezon 3? Po przystawce w postaci "The Book of Boba Fett" fani oczekują pełnoprawnej opowieści o Mando. I jest duża szansa, że zaraz ją otrzymamy! Giancarlo Esposito miał puścić za dużo pary z ust o S03.

"The Mandalorian" to jeden z najlepszych seriali oryginalnych od Disneya. Nic nie przebije przepraw Din Djarina z Baby Yodą/Grogu. Drugi sezon genialnie powiększył uniwersum Gwiezdnych Wojen, wprowadzając do niego ponownie postacie z animacji.

Nadal najważniejszym pytaniem jest to, kiedy otrzymamy następny sezon. Gdybyśmy szli standardowym tokiem wydawania seriali z Gwiezdnych Wojen, to Mandalorian Sezon 3 powinien zostać opublikowany +/- rok po premierze spin-offa, "The Book of Boba Fett". Tylko że... nie. Znaczy, to nie jest potwierdzona informacja, ale fani już się podjarali.

Mandalorian Sezon 3 już w lecie?

Jak zauważyli fani na Reddicie, w programie Ricka Eisena serialowy Moff Gideon, Giancarlo Esposito, potwierdził, że "Mandalorian" powróci już niebawem. Pomimo informacji, że produkcja nowych eskapad Djarina i Grogu miała się zakończyć w marcu, Esposito twierdzi, że kolejna odsłona serialu "nadejdzie wkrótce". CO? Zapytany o datę premiery miał odpowiedzieć dość oficjalnie:

Wkrótce go dostaniecie. Mam kilka rzeczy do zrobienia w związku z tym, muszę dopracować kilka rzeczy. Ale wierzę, że będzie to gdzieś tego lata.

Esposito bardzo szybko ogarnął, co powiedział i doprecyzował.

Nie ma jeszcze ustalonej daty, ale to już wkrótce - dodał.

Sezon 3 Mandaloriana po starcie Disney+ w Polsce?

Platforma Disney+ ma wystartować już 14 czerwca w Polsce. Po miesiącach oczekiwania wreszcie otrzymamy oficjalny dostęp do seriali z uniwersum Gwiezdnych Wojen, jak i wielu innych. Polska to nie jedyny kraj, który w tym okresie otrzyma swoją wersję platformy.

Byłoby super, gdyby Disney przyśpieszył premierę - i np. zapowiedział nowy sezon podczas serialu o Obi-Wanie, "Kenobi".

A na koniec, uśmiechający się Giancarlo:

trwa ładowanie posta...

Źródło: Techradar

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0