Disney+: premiera w Polsce już latem 2022 r. A na osłodę: serial Percy Jackson!

Disney+ latem 2022 r. w Polsce! Dodatkowo: serial Percy Jackson w drodze :O

Źródło zdjęć: © Instagram, Twitter.com, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,26.01.2022 12:12

Disney+ latem 2022 r. oficjalnie wejdzie do Polski! Wreszcie obejrzycie nowe seriale Marvela, Gwiezdnych Wojen oraz... Percy Jacksona - bo tak, nowa seria jest w produkcji.

Fani Marvela rozumieją ból, który narodził się przez stworzenie własnej platformy streamingowej Disneya. Dlaczego? Ano problem w tym, że Disney+ zdecydował się wypuścić swoją platformę tylko w "kilku" krajach.

Jak mogliście się wtedy domyślać, Polska nie została potraktowana przez jedną z największych korporacji na równi ze Stanami Zjednoczonymi czy Niemcami. Ten stan trwał już ponad rok.

Ale! Disney latem 2022 r. wchodzi do Polski

Należący do The Walt Disney Company serwis Disney+ potwierdził start latem 2022 roku w Europie, Afryce i Azji Zachodniej: w 42 krajach i na 11 nowych terytoriach. Nowe kraje w usłudze obejmują RPA, Turcję, Polskę i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

trwa ładowanie posta...

PS. Powyższy screen to jedynie fejk. Ale jest tak dobry, że trzeba go pokazać światu.

Nie znamy jeszcze cen subskrypcji. Miesięczna subskrypcja za granicą kosztuje 8,99 euro, a roczną można dorwać za 89,99 euro. Jest też druga świetna informacja:

Percy Jackson powraca

Disney Plus zapowiedział oficjalnie, że Percy Jackson wróci w formie serialu. Po kilku adaptacjach od 20th Century Studios, które były znienawidzone przez fanów, temat adaptacji książek ucichł.

Ale że Disney przejął wytwórnię 20th Century Studios, to i prawa do wykorzystania różnorakich książek czy komiksów przeszły w odpowiednie ręce.

trwa ładowanie posta...

Dlatego oficjalnie: Percy Jackson dostanie swój serial. Całość została zdradzona przez twórcę książek, Ricka Riordana, w 2020 r., ale o sprawie było długo cicho. Nie znamy żadnych szczegółów o serialu. Pewne jest jedynie to, że twórca książek będzie jednym z trzech scenarzystów pilota.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 10
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0