Nowy serial "Daredevil" powstaje?! Poznaliśmy reżyserów i scenarzystów

Nowy "Daredevil" powstaje! Poznaliśmy reżyserów i scenarzystów

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,20.05.2022 06:43

Serial "Daredevil" z Netflixa był prawdopodobnie jednym z najlepszych kawałków treści na platformie. A teraz dostajemy sporo informacji, że seria zmierzająca na Disney+ ma już swoje osoby za sterami.

Przygody Matta Mudrocka wciągnęły masę ludzi. Był to idealny wstęp do mniejszego uniwersum MCU. Nie takiego, gdzie Iron Man ratuje świat - a bohaterowie strzegą swojego miasta.

Daredevil z Netflixa był świetny

Ba! Z tego serialu powstał też najlepszy Kingpin, grany przez Vincenta D'Onofrio. Daredevil należał do grupy "Defenders", czyli takich małych Avengersów z Netfliksa. Może i Iron Fist był lekko nieudany - ale reszta zagrała idealnie. Ale: to Diabeł z Hell's Kitchen rozkochał serca fanów.

Po dłuższej chwili bez nowych występów, Matt, oczywiście grany przez Charliego Coxa, pojawił się już w "Spider-Man: No Way Home" jako "bardzo dobry prawnik". Vincent D’Onofrio zagrał ponownie Kingpina w Hawkeye’u - a teraz portal Variety podaje informacje o osobach, które mają odpowiadać za nowy serial z Daredevilem. Zapowiada się świetnie.

Matt Murdock Cameo - Daredevil Scene - Spider-Man: No Way Home - HD Clip

Daredevil na Disney+ znalazł swoich scenarzystów i producentów?

Jak podaje portal Variety, ich ekskluzywne źródło dowiedziało się o osobach zajmujących się serią. Za napisanie i wyreżyserowanie nowych przygód Matta Murdocka ma odpowiadać duo Matt Corman i Chris Ord. Para jest znana ze stworzenia "Covert Affairs" ("Kamuflaż"). Ostatnio pracowali nad "The Enemy Within" i "The Brave".

Covert Affairs Trailer

Jeżeli to okaże się prawdą, to możemy dostać ciekawy powrót Diabła. Na ten moment reprezentanci twórców odmówili komentarza. Sam Marvel oficjalnie nie ogłosił powstawania żadnych nowości z Daredevilem - ale najwyraźniej to jedynie kwestia czasu. Matt Mudrock może się pojawić w "She-Hulk", który rozpoczyna swoją emisję już w sierpniu.

Pamiętajcie tylko o najważniejszej sprawie: nie wiemy, czy serial będzie kontynuacją serii z Netflixa. Wcześniejsze pogłoski twierdzą, że nowy "Daredevil" na Disney+ będzie "rebootem" ale i "kontynuacją". Oby Marvel puścił parę w najbliższym czasie...

Źródło: Variety

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0