Jennifer Coolidge życzy brutalnej śmierci swojemu serialowemu mężowi

Ma nadzieję, że jej "mąż" zginie. Życzy mu bolesnej śmierci

Źródło zdjęć: © MAX
Maja Kozłowska,
07.06.2023 12:47

Jennifer Coolidge, gwiazda serialu "Biały Lotos", zdradziła, że marzy o nieprzyjemnym końcu dla swojego serialowego męża. Gdyby to od niej zależało, Greg nie miałby lekko.

Jennifer Coolidge w serialu "Biały Lotos" wcieliła się w Tanyę McQuoid. W pierwszym sezonie jej postać zmagała się ze śmiercią matki, natomiast w drugim musiała walczyć o życie, ponieważ grupa "złych gejów" postanowiła ją zamordować.

Historia Tanyi jest porażająco smutna. W drugim sezonie "Białego Lotosu" wraz z nowym mężem Gregiem wyjechała na Sycylię do Taorminy, ale mąż szybko ją zostawił - rzekomo musiał wyjechać w interesach. Okazało się, że Greg skrywa mroczną tajemnicę. Tak naprawdę ożenił się z Tanyą dla pieniędzy, ale że podpisali intercyzę - spadek miał przypaść mu w udziale jedynie wtedy, kiedy kobieta umrze. Mężczyzna zaangażował więc swojego kochanka i jego przyjaciół do zabójstwa żony.

Ikoniczna scena z równie ikonicznym tekstem "please, these gays are trying to murder me!" stała się wizytówką drugiego sezonu serialu. Ostatecznie Tanya rozgromiła swoich przeciwników, ale i tak postradała życie, próbując samodzielnie zejść z jachtu.

Please, these gays are trying to murder me! - Tanya The White Lotus S2 E7

Jennifer Coolidge życzy Gregowi strasznej śmierci

Tanya zastrzeliła pomagierów Grega, ale on sam nie był na miejscu zbrodni, więc prawdopodobnie uda mu się dopiąć swego i faktycznie odziedziczy majątek żony. Jennifer Coolidge powiedziała w wywiadzie dla Variety, że ma nadzieję, że doczeka się zasłużonej kary.

"Myślę, że powinien, nie wiem, skończyć w maszynce do mielenia mięsa" - skomentowała.

Innym pomysłem aktorki był powrót Tanyi za grobu w postaci mewy i wydziobanie Gregowi oczu. Dość makabryczne, ale w przewrotny sposób - totalnie pasujące do postaci zagranie.

Trzeci sezon "Białego Lotosu" będzie kręcony w Tajlandii. Nie wiadomo jeszcze, kto ze znanych aktorów dołączy do obsady.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0