moda
Fagata masakrowana i wyśmiewana przez "Bold glamour". Słusznie?
Lil Nas X w spódnicy

Lil Nas X w różowej spódnicy. Tak dociera do swojej "młodszej jaźni"

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Lil Nas X
Anna RusakAnna Rusak,06.10.2022 17:00

Lil Nas X jeździ właśnie po świecie promując album "Montero". Na ostatnim koncercie raper pojawił się w różowej spódnicy. Twierdzi, że to go wyzwoliło.

Lil Nas X to chyba najbardziej inkluzywny i oryginalny raper naszych czasów. W zeszłym roku "urodził" swój debiutancki album "Montero". Więcej szczegółów na temat tego "porodu" znajdziecie w tekście Oliego.

Aktualnie trwa trasa koncertowa "Long Live Montero", promująca album. W trakcie jednego z występów piosenkarz wystąpił w spódnicy . Jak mówi, było to dla niego wydarzenie wyzwalające.

Lil Nas X w spódnicy

Lil Nas X znany jest z tego, że lubi grać i igrać ze wszelkimi stereotypami. Raper otwarcie mówi o tym, że jest gejem (a w tym środowisku należenie do społeczności LGBTQ+ nie jest tak oczywiste) i aktywnie promuje kulturę queer.

LONG LIVE MONTERO TOUR!

Lil zdecydowanie lubi też modę i - tak jak Harry Styles - nie boi się walczyć ze stereotypami dotyczącymi płci. Występ w spódniczce to dla niego nie problem, o czym mogliśmy się przekonać podczas jego aktualnej trasy koncertowej.

Raper niedawno wystąpił w rodzinnym mieście Atlancie w USA. Jak przyznaje w wywiadzie dla magazynu "People", założenie spódniczki na tym koncercie pomogło mu uwolnić jego "młodsze ja".

- Gdy tylko wyszedłem, poczułem się, jakbym uwalniał swoje młodsze ja, moją młodszą jaźń. Później moja rodzina […] powiedziała mi, że są ze mnie naprawdę dumni. Czuję, że zmieniam to, co myślą [o takich występach] ludzie – powiedział "People" raper.

trwa ładowanie posta...

Lil Nas X w spódnicy: "Styl jest formą wyrażania siebie"

Co ciekawe, wystąpienie było dla Lil Nas X szczególnie stresujące, bo wśród publiczności znajdowała się jego rodzina. - Naprawdę bardzo denerwowałem się wyjściem na scenę przed moją rodziną i wszystkimi zgromadzonymi na koncercie ludźmi w tej mojej uroczej, małej spódniczce – przyznaje "People" raper.

Na pewno takie przełamanie się było ważne nie tylko dla artysty, ale i dla fanów. Według niego, walka ze stereotypami dotyczącymi ubrań i płci jest naprawdę ważna. Raper chce przekonać ludzi, że ubrania nie mają płci, a mężczyźni w spódnicach wcale nie są niemęscy.

W końcu jak mówi sam Lil: "Styl jest formą wyrażania siebie".

trwa ładowanie posta...

Źródło: People

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Komentarze (0)
arrow
Stylówka za 330 tys. zł. Bogaci nastolatkowie z Katowic