Lasuczita w Galerii Echo w Kielcach

Lasuczita w Galerii Echo w Kielcach. Ktoś zgasił jej papierosa na czole?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,11.01.2023 10:10

Ktoś miał zgasić papierosa na Lasuczicie, kontrowersyjnej patoinfluencerce, w Galerii Echo w Kielcach. Sprawę podobno bada policja. Potrzebujecie więcej informacji?

Jeżeli macie uczulenie na patologię, nie czytajcie dalej. Serio, nie warto. Lepiej odpocząć, nacieszyć się pierwszymi recenzjami "The Last of Us". Tam przynajmniej są same pozytywy.

Sprawa dotyczy Lasuczity. To patoinfluencerka, która w sieci zaistniała dzięki relacjonowaniu wpadek na Team X Camp. Potem zaczęła robić patologiczny content na TikToku, wkurzać ludzi, wyzywać ich i robić nieśmieszne pranki. Ostatnio to ona miała stać się ofiarą patologicznego zachowania.

Lasuczita w Galerii Echo w Kielcach. Co się stało?

Przez TikToka przewija się informacja, jakoby ktoś w Galerii Echo w Kielcach miał zgasić na czole Lasuczity papierosa. Tak:

trwa ładowanie posta...

Z krążących w sieci relacji różnych osób oraz nagrania, które udostępnił portal "The Poland News", wiemy tyle co:

  • Doszło do sprzeczki pomiędzy Lasuczitą a grupką osób;
  • W trakcie wymiany zdań ktoś miał rzucić odpalonego papierosa w jej stronę lub odgasić go na influencerce.
  • Internet twierdzi, że papieros miał wylądować na głowie influencerki lub na twarzy czy czole, ale istnieją też głosy, że dotknął "jedynie" jej kurtki.
  • Influencerka miała wezwać ochronę, która podobno miała nakazać usunięcie nagrania

Lasuczita chwilę po wydarzeniu dodała Stories, gdzie prosiła osoby, które były wtedy w galerii, aby przesłali jej dowody na to, że ta sytuacja miała miejsce. Stories zniknęły po chwili z Instagrama. Lasuczita twierdzi, że złożyła zawiadomienie na policji w tej sprawie.

trwa ładowanie posta...

Nagrania, które udostępnił portal "The Poland News" wiele nie zdradzają. Choć opis filmiku sugeruje, że lokalna młodzież zgasiła papierosa na czole Lasuczity.

trwa ładowanie posta...

Afera wokół ataku papierosem na Lasuczitę. Co na to internauci?

Internauci są w tej sprawie podzieleni. Niektórzy pochwalają takie zachowanie, twierdząc, że "przecież Lasuczita jest najgorsza" i sama promuje bardzo brzydkie postawy.

trwa ładowanie posta...

Ale, na szczęście, znalazły się osoby, które skrytykowały to zachowanie. Jedną z nich była dziewczyna Young Multiego, czyli Zuzanna:

"Chcieli chyba pokazać zwyczajnie większy poziom patoli niż lasuczita. Nie ma żadnego usprawiedliwienia na stosowanie przemocy wobec innych. Zero myślenia i jeśli nawet ten papieros poleciał gdzieś obok to mógł zrobić krzywdę osobie, która nie jest zamieszana w tą sprawę" - przekazała na Twitterze.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Lasuczita i papieros. TikTok reaguje

Na TikToku mnożą się kolejne filmiki, które nawiązują do wydarzenia z Kielc. To parodie tego, co spotkało Lasuczitę oraz złośliwe komentarze na jej temat.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Patologia patologią, ale próba przebicia zachowania Lasuczity…

Każdy, kto kiedykolwiek widział zachowanie tej kontrowersyjnej tiktokerki, wie, że nie jest ona idealnym materiałem do czerpania wzorców. Można byłoby rzecz, iż jest damską wersją takiego Rafatusa czy innego patostreamera.

Ale to nigdy nie oznaczało, że należy próbować zejść na jej poziom, czy jeszcze niżej.

CHOCIAŻ, istnieje jedna teoria

Zakładamy foliowe czapeczki, pamiętajcie o najlepszej jakości folii aluminiowej! Odrzucamy teraz wszystko, co wiemy o tej sytuacji. Odrzucamy na sekundę wiarę w słowa Lasuczity, co nie jest aż takie trudne.

A może to jest ustawiona drama pod wyświetlenia? Nie mamy żadnych dowodów, jedyne słabe nagrania, słowa Lasuczity, która rzekomo zgłosiła sprawę na policję.

Pamiętajcie, że w przeszłości ta patoinfluencerka była w stanie symulować ciążę dla wyświetleń.

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 55
  • emoji ogień - liczba głosów: 45
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 56
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
Kielczanka,zgłoś
Nie znam tej osoby, ale jako kielczanka od urodzenia i częsty gość Galeria Echo mogę stwierdzić że to była na 100% ustawka. W Echo nie wolno palić i ochrona tego pilnuje. Przez lata nie widziałam tam nikogo z papierosem, nigdy na korytarzu nie wyczułam też dymu, a jestem na niego bardzo wrażliwa. Ta osoba po prostu robi szum wokół siebie, a że najwyraźniej nic sobą nie reprezentuje to zmyśla.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się