pop-qultura
"Space Jam: A New Legacy": słaby film, ale dzieciaki będą się dobrze bawić
Miłość, seks i pandemia

Kto ma oczy, niech nie ogląda... zwiastuna nowego filmu Patryka Vegi

Źródło zdjęć: © Patryk Vega / YouTube @Patryk Vega
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,31.12.2020 10:26

"Miłość, seks i pandemia" – nosi tytuł nowego dzieła Patryka Vegi. Właśnie wyszedł zwiastun tej produkcji. Ech, 2020 rok nie mógł skończyć się gorzej.

bEpNxgBL

Dlaczego? – zawsze zadaję sobie to pytanie, kiedy na światło dzienne wychodzi nowy zwiastun filmu Patryka Vegi. Nie rozumiem, kto jeszcze się na to nabiera – na film, którego głównym tematem są cycki, "kur*y", zdrady, tylko za każdym razem jest inna sceneria. W przypadku "Miłość, seks i pandemia" tłem dla głównego tematu będą puste ulice Warszawy w czasach koronawirusa.

To był dla nas wszystkich szczególny rok. Nasze życie wywróciło się do góry nogami. Pandemia zmusiła nas do refleksji i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Samotność w czasie pandemii, wyzuty z emocji seks i coraz większa trudność w zbudowaniu z drugim człowiekiem relacji opartej na miłości. O tym opowiada mój nowy film.

- Patryk Vega

"Miłość, seks i pandemia" – obsada filmu

W nowej produkcji Vegi pojawią nazwiska znanych aktorów... tzn. celebrytów i influencerów. Są to m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Mucha, Zofia Zborowska, Weronika Lesiak, Sebastian Dela, Dawid Czupryński, Michał Czarnecki, Leonardo Marques, Wojciech Sikora, Tomasz Dedek, Zbigniew Kozłowski, Krystian Hołdak, Adrian Kłos, Grzegorz Barłog, Daniel Roman.

bEpNxgBN

Poniżej udostępniamy zwiastun "Miłość, seks i pandemia". Jeśli nie musicie, poświęćcie te 2 minuty, które wykorzystalibyście na obejrzenie zwiastuna, na coś innego. Może na przeczytanie vibezowych hitów i kitów 2020 roku?

„MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA” - ZWIASTUN REŻYSERSKI NOWEGO FILMU PATRYKA VEGI

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Rollo,zgłoś
Z pewnością jeśli obejrzę ten film będzie to piracka wersja :) tylko i wyłącznie z ciekawości...
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
Czy diabeł rzeczywiście ubierał się u Prady? Asystentka Anny Wintour zdradza jak było NAPRAWDĘ