lifestyle
Chcesz studiować influencing? Rekrutacja już w listopadzie
Transmisja z mszy w Niepokalanowie

Ksiądz uważa, że w Szwecji chcą ORGII. "Ty chłopa z chłopem spasuj - to jest sztuka"

Źródło zdjęć: © Twitter, Canva
Oliwier NytkoOliwier Nytko,23.12.2021 12:40

Ile widzieliście odklejeń księży na wizji? Pewnie mało, bo raczej niewielu młodych ludzi ogląda msze. Ale niedawno ktoś natknął się na ciekawą transmisję z bazyliki NMP Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask w Niepokalanowie. I tutaj mamy ładną odlejkę.

Trudno czasem skomentować niektóre dziwne zachowania różnych osób. Szczególnie tych wychowanych w innych czasach. Kiedyś wszystko wyglądało trochę inaczej. Ale gdy ktoś pełniący ważną funkcję (dla niektórych oczywiście) mówi o TAKICH rzeczach… no, to włosy stają dęba.

Ksiądz mówi o… o czym tak właściwie?

Ostatnim trendem w Kościele jest transmitowanie mszy świętej online. W czasach koronawirusa jest to strzał w dziesiątkę. Nikt nie musi się narażać, a podczas kwarantanny zachowa kontakt ze swoją religią.

To też oznacza, że zapisy mszy lądują w sieci, najczęściej na parafialnym kanale na YT. Oznacza to również, że szersze grono osób może zapoznać się poglądami księży, odprawiającymi msze.

Tak też było w przypadku zapisu transmisji z bazyliki NMP Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask w Niepokalanowie. Podczas mszy jeden z księży zaczął się wypowiadać o… sami przeczytajcie:

Tak z tego, co pamiętam, to jak to dopasować? Mężczyzna do kobiety to zawsze pasował. Ty chłopa z chłopem spasuj - to jest sztuka.

Biedroń mówi, że to boli. Nie próbowałem. Ale co tam chłop z chłopem, baba z babą - to nic.

W Szwecji, w Europie, jest taka partia, która mówi “wróćmy do natury”. A co jest w naturze? W naturze są stada: ileś chłopów, ileś kobiet, to się wszystko ze sobą o tak o [ks. wymachuje rękoma].

Kiedyś powiedziałem ten przykład w szkole, a mój uczeń tak o: “Uhuhu, księże, ale bym podziałał w takim stadzie, tyle łań”.

Mówię “ty, tam są jeszcze samce”. Jak on się szybko nawrócił.

trwa ładowanie posta...

Okej, sprawdziliśmy: tak, obecnie w Szwecji działa tzw. Partia Zielonych. Według Wikipedii: Zieloni opisują swoje idee jako oparte na "solidarności, która może być wyrażona na trzy sposoby: solidarność ze zwierzętami, przyrodą i systemem ekologicznym", "solidarność z nadchodzącymi pokoleniami" oraz "solidarność ze wszystkimi ludźmi na świecie". Zielona analiza społeczeństwa opiera się na holistycznym spojrzeniu - wszystko jest połączone i współzależne.

Nadal: ekologia =/= orgie

Nie wiem, może coś przeoczyłem w opisie partii, ale w głównej mierze zależy im na walce z postępującym globalnym ociepleniem. I tak: otrzymali oni jedyne 4,4% głosów w ostatnich wyborach.

Nie wiem, po prostu nie wiem, w jaki sposób można powiedzieć tyle złych rzeczy przez dosłownie 40 sekund.

  • Ty chłopa z chłopem spasuj - to jest sztuka.

No tak, każdemu chodzi tylko o seks. Co tam romantyczny pociąg do drugiej jednostki, odnalezienie życiowego partnera. Nope, przecież liczy się tylko s e k s. I nie żeby coś, ale faceci mają punkt G umieszczony na wysokości gruczołu krokowego. Waszym zadaniem domowym jest dowiedzenie się, gdzie jest ulokowany.

  • W Szwecji, w Europie, jest taka partia, która mówi "wróćmy do natury".

W 2005 roku został utworzony Kościół Latającego Potwora Spaghetti. I jakoś tym się nikt nie jara. 

  • Kiedyś powiedziałem ten przykład w szkole [...]

Zajefajnie, że ksiądz podaje takie przykłady w szkole. Chodzi naturalnie o podawanie informacji, że w Szwecji chcą ogromnych orgii na zasadach "każdy z każdym". Dlaczego ksiądz mówi o takich rzeczach na lekcjach religii? Przecież jest tyle osób, które chcą wywalić WDŻ ze szkoły, "bo mówi się tam o seksie". A właśnie teraz na ambonie ksiądz przyznał się do... mówienia o orgiach w szkole.

  • Biedroń mówi, że to boli. Nie próbowałem.

Miało być śmiesznie, wyszło jak wyszło. W odpowiedzi na ten cytat pozostawię tylko poniższego tweeta:

trwa ładowanie posta...

Niektóre gatunki w przyrodzie uprawiają seks grupowy… iii?

Zdecydowanie jesteśmy częścią natury, jednak twierdzenie, że ktoś chce obowiązkowego grupowego seksu jest tak złe i krzywdzące, że nawet nie wiadomo od czego zacząć. Ksiądz tworzy tutaj obraz "tej złej europejskiej Szwecji", w której jakaś partia chce zmuszać do homo, bi czy panseksualnych orgii.

Co najgorsze, ktoś może w to uwierzyć. Czy istnieją osoby, które traktują księdza jak wyrocznię? Oczywiście, że tak. Dlatego nie zdziwię się jeśli przy wigilijnym stole usłyszymy takie rzeczy, jak "program szwedzkiej partii z obowiązkowymi orgiami".

Internauci podsumowali całą sprawę...

Nie żeby coś, ale użytkownicy Twittera mają cięte języki. Jedne z najciekawszych odpowiedzi na fragment omawianej mszy znajdziecie poniżej:

Dlaczego księża w ogóle rozprawiają o gejowskim seksie na mszy i to w taki sposób "nie próbowałem", mam wrażenie, że oni mówią o tym więcej niż sami zainteresowani;

Najbardziej symptomatyczna jest reakcja tych trzech z tyłu. Tylko jeden się zażenował, a dwóch chichocze. Reprezentatywne;

Dlaczego oni zawsze zapominają, że seks analny uprawiają też heterycy;

Ej, nie wiedziałem, że księża z ambony mogą odkaszaniać taki standup [...];

Szkoda, że takie miernoty i indywidua rzutują na obraz Kościoła i księży.

Codziennie można posłuchać, także w sieci, setki pięknych homilii, pobożnych, mądrych. A wybijają się niestety jakieś żenady;

To jest ten moment, kiedy ksiądz myli imprezę przy alkoholu z amboną...;

Ale to jest żenujące.
Swoją drogą, to uczysz dziecko szacunku do każdego. A potem ma czegoś takiego słuchać?;

Ten domorosły standuper jest obrzydliwy. Ale jeszcze bardziej obrzydliwe są te trzy chichoczące za nim myszki;

On taki przykład dał w szkole?
Czy się przesłyszałam?
Czy to jest normalne, że uczeń w szkole wysłuchuje zboczonych fantazji księdza? Co na to kuratorium?;

Podczas tych rekolekcji były też inne odloty. Ksiądz wspomniał o akcji "Głos dla Karpi", która ma na celu poprawę losu ryb hodowlanych.

Za chwilę będzie wielka akcja "Uratuj Karpia", żeby przeżył Wigilię. Dziwnym trafem te same osoby nie mają żadnego problemu z zająknięciem się na temat aborcji czy eutanazji. Po prostu liczy się zwierzę.

20.12 g.18:00 Msza święta | NIEPOKALANÓW – Bazylika

Najłatwiej podsumuję to prostym gifem:

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 65
  • emoji ogień - liczba głosów: 12
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 110
  • emoji smutek - liczba głosów: 18
  • emoji złość - liczba głosów: 31
  • emoji kupka - liczba głosów: 78
Konserwatysta,zgłoś
Myślę że ten artykuł jest ogromnie żałosnym atakiem na kazanie wygłoszone w Niepokalanowie. Zdania wyrywane z kontekstu, manipulacja tekstem. Łopatologiczne wciskanie przez autora odbiorcy własnych urojonych interpretacji. Tekst wredny i mający na celu ośmieszyć głoszącego kazanie. Żenujący poziom walki z KK. Dno.
Odpowiedz
8like11dislike
Marian,zgłoś
Nie trzeba jechać do Szwecji bo w Polsce na seminariach i plebaniach są lepsze orgie bo nawet na oltarzach i po co takie symulowane zgorszenia a to takie naturalne.
Odpowiedz
9like2dislike
Obserwator,zgłoś
Ksiądz, też człowiek i fantazje seksualne mieć może. Ale czy ja musze o tym czytać w Internecie? Drogi księże, to wasze prywatne sprawy!
Odpowiedz
13like7dislike
Zobacz komentarze: 204
Komentarze (204)
arrow
Kolega Ignacy: "Co może być gorszego? Musielibyśmy się mordować chyba"