Kreml ostrzega Rosjan przed USA

Kreml ostrzega Rosjan przed USA. Lesbijki, wegetarianie i ciemnoskórzy

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,10.10.2022 16:00

W mediach społecznościowych krąży film stworzony przez kremlowską propagandę. Nagranie ma przekonywać Rosjan, dlaczego nie warto emigrować do Stanów Zjednoczonych. Klip raczej Oscara nie dostanie, ale na Złotą Malinę w pełni zasłużył.

Rosyjska armia od 24 lutego prowadzi barbarzyńską inwazję w Ukrainie. Wojska najeźdźcy poza mordowaniem cywili i niszczeniem bloków mieszkalnych nie mogą się pochwalić większymi sukcesami. Na przełomie września i października Ukraina wyzwoliła spod okupacji obwód charkowski i część obwodu chersońskiego. Prezydent Rosji Władimir Putin w obliczu porażek na froncie ogłosił częściową mobilizację w dniu 21 września.

Propaganda Kremla ostrzega Rosjan przed USA

Niepowodzenia w wojnie, wpływ zachodnich sankcji, częściowa mobilizacja. Wszystko to sprawia, że wielu Rosjan myśli o ucieczce z kraju. Niektórzy wcielają te plany w życie. "Reuters" podaje, że od ogłoszenia mobilizacji do wojska, z Rosji wyjechało ok. 700 tys. osób. Kremlowska propaganda nagrała spot, którym ma przekonać obywateli, aby nie emigrowali na Zachód.

Film zdobył na Twitterze ponad pięć mln wyświetleń. Bohaterami jest rosyjskojęzyczne małżeństwo, które siedzi w samolocie lecącym do USA. Para jest podekscytowana perspektywą życia w demokratycznym kraju. Optymizm Rosjan stopniowo maleje, gdy odkrywają, że ich wyobrażenia na temat Stanów Zjednoczonych mijają się z "prawdą".

Na początku podróży małżeństwo poznaje w samolocie parę lesbijek. Kiedy Rosjanie ich widzą, są przerażeni. To dopiero początek "horroru". Podczas lotu stewardessa zabrania Rosjaninowi zjeść mięso, bo fotel za nim siedzą wegetarianie i czują dyskomfort. Stewardesa wyjaśnia, że takie są uroki amerykańskiej demokracji, po czym zabiera pasażerowi posiłek.

Rosja straszy USA: Biali muszą przepuszczać ciemnoskórych w kolejce

Absolutny koszmar zaczyna się wtedy, gdy Rosjanin stoi w kolejce do toalety. Nagle podchodzi do niego ciemnoskóry mężczyzna, który chce ominąć kolejkę. Rosjanin prosi otaczających ludzi o wsparcie, ale ci przyznają rację ciemnoskóremu mężczyźnie. Mówią, że biały człowiek posiada dług wobec Afroamerykanów, dlatego powinien ich przepuszczać w kolejce do toalety. Rosjanie klękają przed czarnoskórym mężczyzną, który z satysfakcją oddala się za potrzeba.

Nie będę spoilerował, jak kończy się podróż Rosjan do USA. Obejrzyjcie poniżej:

trwa ładowanie posta...

Źródło: Twitter

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3