Friz radzi zgłaszającym się do "Twoje 5 Minut 2"

Ruszył nabór do programu "Twoje 5 Minut!". Friz radzi, jak się dostać

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Twitter, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,26.10.2022 14:45

"Twoje 5 Minut!". Trwa nabór do drugiej edycji programu dla przyszłych influencerów. Friz zdradza, jak najlepiej przedstawić swoją kandydaturę i opisuje najdziwniejsze zgłoszenia.

Kto nie chciałby otrzymać przepustki do internetowej sławy, współpracy z Karolem Wiśniewskim, czyli Frizem", założycielem Ekipy? Wizja zastania influencerem jest dla wielu młodych kusząca. Jedną z dróg do rozpoczęcia kariery internetowego celebryty jest udział w programie "Twoje 5 Minut!". O co chodzi?

Ruszył nabór do drugiej edycji programu "Twoje 5 Minut!"

"Twoje 5 Minut!" to teleturniej/reality show, które ma wyłonić osoby najbardziej nadające się na influencerów. Przez kilka tygodni Friz oraz specjalni goście będą testować uczestników programów.

W drugiej odsłonie programu nagrody to kontrakt z Ekipą, dołączenie do rodziny Ekipy oraz 100 tys. złotych w kontraktach reklamowych. Brzmi całkiem nieźle?

Jak dostać się do "Twoje 5 Minut!"? Friz doradza

Karol Wiśniewski, czyli Friz, na Twitterze opublikował kilka porad dla osób, które jeszcze nie wysłały swojego zgłoszenia.

Friz radzi, że ważne jest bycie ekspresyjnym oraz bycie sobą, a nie udawanie kogoś, kim się nie jest:

"Patrzę również na ekspresję ludzi - to niezwykle istotne w świecie YouTube, trzeba być ekspresyjnym. Ja też mocno oglądając zgłoszenia próbuje ocenić, czy te osoby są sobą, czy kogoś grają i tylko próbują dobrze wypaść" - napisał na Twitterze.

trwa ładowanie posta...

Inna ważna kwestia to poczucie humoru.

"Protip do zgłoszeń na t5m. Przejść da się na wiele sposobów, i zainteresować mnie można wieloma aspektami, ale najszybciej przepuszczam osoby, które pokażą swoje poczucie humoru, jak jest ono oczywiście zaje*iste" - dodał.

trwa ładowanie posta...

A co z wyglądem? Friz radzi, że warto być "oryginalnym":

"Nie ma co ukrywać że istotnym elementem również w świecie influ jest oryginalna aparycja. Nie chodzi o to, by być pięknym modelem, ale jak wyglądasz oryginalnie, inaczej - to zawsze działa na plus. Łatwiej Cię zapamiętać" - radzi.

trwa ładowanie posta...

Ostatnia rzecz: nie narzekajcie:

"jak usłyszę drugie narzekanie na coś w zgłoszeniu do t5m od razu robie skip XD" - przekazuje założyciel Ekipy.

trwa ładowanie posta...

Według Karola, obecnie jest "mnóstwo dobrych zgłoszeń od kobiet" i "mało od chłopaków":

"Oglądam właśnie zgłoszenia do t5m, i jest mnóstwo dobrych zgłoszeń od dziewczyn, i niewiele dobrych od chłopaków. Ciekawe" - oznajmił.

trwa ładowanie posta...

A jak dużo? Bardzo dużo jest tych zgłoszeń:

"ej jest ZA DUŻO dobrych zgłoszeń serio, już z 40 mamy wybranych osób na rozmowy... a w programie może wziąć udział MAX 20. A przecież nie wszystkie mamy przeglądnięte, plus jest jeszcze tydzień czasu. Będzie giga ciężki wybór" - żali się Friz.

trwa ładowanie posta...

Najdziwniejsze zgłoszenia do programu "Twoje 5 Minut!"

Friz opisał też najdziwniejsze zgłoszenia. Jedna dziewczyna miała wysłać zgłoszenie… w samej bieliźnie, pozując pod prysznicem, a inna osoba wytatuowała sobie "T5M2":

"z takich... INNYCH zgłoszeń, to: jedno zgłoszenie było nagrane przez dziewczynę pod prysznicem w samej bieliźnie XD A inny ziomal wydziarał sobie T5M2 XD Nie no jest grubo w tych zgłoszeniach" - zdradził Friz.

trwa ładowanie posta...

To taka mała porada ode mnie: nie tatuujcie sobie rzeczy, które są tymczasowe. Albo więcej: nie róbcie permanentnego tatuażu o czymś, co może być chwilowe, np. programu internetowego czy imienia chłopaka/dziewczyny.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 975
  • emoji ogień - liczba głosów: 8
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 35
  • emoji smutek - liczba głosów: 6
  • emoji złość - liczba głosów: 23
  • emoji kupka - liczba głosów: 140