pop-qultura
Lil Nas X URODZIŁ swój debiutancki album i wrzucił nagranie z porodówki na INSTAGRAMA 😲
koncert

Koncerty i festiwale 2021 – które się odbędą i kto zagra? [LISA]

Źródło zdjęć: © Weny Wei / Pexels
Anna RusakAnna Rusak,02.06.2021 13:01

Jeśli tęskniliście za muzyką na trawie, to tutaj znajdziecie listę letnich festiwali muzycznych i szczegóły dotyczące koncertów

bECVkNwz

Letnie koncerty i festiwale wróciły, czas więc zebrać je w jednym miejscu, żebyście wiedzieli, jak dobrze zaplanować to muzyczne lato. Znajdziecie tu szczegółowe daty, kilka informacji o wykonawcach i wszystko, co musicie wiedzieć, przed wybraniem się na pandemiczny koncert.

Zaczniemy może od tego, że według najnowszych rozporządzeń na koncertach w plenerze może zgromadzić się maksymalnie 250 osób. Sprawa wygląda trochę inaczej, jeśli jesteście zaszczepieni, a o szczegółach pisaliśmy już tutaj. Także jeśli się zastanawiacie nad kupnem biletu, to radzę się pospieszyć! Dobra, to teraz czas wyjąć kalendarze i zaplanować to lato.

Letnie Brzmienia

To chyba jeden z większych festiwali tego roku. W planach jest ponad 100 koncertów, także każdy znajdzie coś dla siebie zarówno pod względem lokalizacji, jak i wykonawców.

bECVkNwB

Możecie liczyć na chociażby takie miasta jak: Gdańsk, Warszawę, Lublin, Szczecin, Łódź i Poznań. A jeśli chodzi o artystów, to znajdzie się tu coś dla fanów i fanek Sanah, Artura Rojka, Brodki, Nosowskiej, Króla, czy Kwiatu Jabłoni. Mogłabym tak wymieniać w nieskończoność, ale pełną listę koncertów znajdziecie tutaj.

Olsztyn Green Festival

W sierpniu, a konkretniej 13-15 sierpnia, możecie wpaść do Olsztyna na 7. edycję Olsztyńskiego Green Festivalu. Na olsztyńskiej plaży usłyszycie m.in. Sanah, Natalię Przybysz, Sorry Boys, Marię Peszek, Króla i Kwiat Jabłoni. Koszt karnetu trzydniowego to 199 zł, a bilety jednodniowe kosztują 89 zł, a tu łapcie pełny line-up.

Lekko Festiwal

To propozycja dla tych, którzy już nie mogą wytrzymać i chcieliby pójść na koncert jak najszybciej. Niezobowiązujący chill to chyba najlepsze określenie dla tego wydarzenia. Poza koncertami m.in. Ofelii, Kwiatu Jabłoni, Mikromusic, Kaśki Sochackiej i MaJLo, będzie na Was czekał ogromny teren zieleni otoczony lasem, dwie zrewitalizowane stajnie oraz mnóstwo klimatycznych elementów.

bECVkNwD

Wydarzenie odbywa się 20 czerwca w Markach (20 minut od centrum Warszawy), a koszt to 159 zł. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Open’er Park

Tutaj chyba nie muszę zbyt wiele dodawać, bo o tym wydarzeniu pisaliśmy już parę razy. Będzie teatr, sztuka, jedzenie, no i może przede wszystkim – muzyka. Brodka, Podsiadło, Organek i Quebonafide to tylko mała część tego, co czeka na Was między 15 lipca a 22 sierpnia. Tutaj znajdziecie cały line-up.

Pol’and‘Rock Festival

Na razie wiemy tylko tyle, że Pol’and’Rock Festival odbędzie się między 29 a 31 lipca i że na pewno zagra Dżem. Poza tym, ze względu na pandemię, jest pewna znacząca zmiana organizacyjna – w tym roku wejście jest płatne. Koszt biletu na Pol'and'Rock Festival to 49 zł.

Lato na Fortach

To już druga edycja jedno z największych festiwali w Krakowie. Forty Kleparz przeprowadzą Was przez muzyczne różności – od bluesa, przez rok, aż do alternatywy. Na scenie zobaczycie m.in.: Patricka The Pana, Łąki Łan, Melę Koteluk, Organka i Darię Zawiałow.

bECVkNwJ

Festiwal trwa od 20 czerwca do 29 sierpnia, także na pewno znajdziecie coś dla siebie! Szczegóły macie tutaj, a cena biletu w przedsprzedaży do 49zł, w dniu koncertu jest o 10 zł drożej.

Poza tym możecie się wybrać na:

bECVkNwK

A jeśli coś pominęliśmy, to koniecznie dajcie nam znać! Im więcej muzycznego dobra, tym lepiej!

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Marzi,zgłoś
Czy Rock na Plaży (Paprocany )będzie w tym roku ?
Odpowiedz
0
like
0
dislike
A Czochraj Bobra w Namysłowie
Odpowiedz
0
like
0
dislike
A co z koncertem Enrique iglesiasa w sierpniu ? Czy on się odbędzie ?
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Komentarze (3)
arrow
Właściciele domków letniskowych chcą się wybić na popularności Poczciwego Krzycha?