muzyka
Quebonafide, Omega Sapien i Latwogang: prawie oficjalny teledysk "Sniffing Gas"
open'er park

Szykujcie się na muzyczne lato – Open’er Park przygotował koncertowy sztos

Źródło zdjęć: © Facebook.com
Anna RusakAnna Rusak,26.05.2021 14:15

Trzy koncerty Dawida, podwójna dawka Quebo i jeszcze więcej dobrego – sprawdźcie, co tego lata czeka na Was na Open’er Park

Jeszcze niedawno rozpaczaliśmy, że w tym roku większość letnich, muzycznych festiwali się nie odbędzie. Odrobinę nadziei przynosiły informacje o Pol'and'Rock Festival i wizja Open’er Parku. Teraz już wiemy, że na tym ostatnim czeka na nas porządna, muzyczna uczta.

„Open'er Park to projekt wyjątkowy i jednorazowy, to muzyka, teatr, sztuki wizualne, kino, ale także wspaniałe miejsce na relaks. To Open’erowa plaża. To kilka tygodni niezapomnianych i niepowtarzalnych emocji i wrażeń we wspaniałej Gdyni!"

trwa ładowanie posta...

Na co możemy liczyć?

Po zdawkowych informacjach i pierwszych zapowiedzianych wykonawcach oraz wykonawczyniach, Open’er w końcu podzielił się większym line-upem. Choć nie wszystkie karty są odkryte, to trzeba przyznać, że już ta pierwsza lista robi wrażenie.

Wszystko zacznie się od koncertu Brodki. Artystka wkrótce wyda swój najnowszy album „Brut” i jak sama mówi – na koncertach możemy spodziewać się stylistyki podobnej do tej, którą zaprezentowała nam ostatnio w teledyskach.

trwa ładowanie posta...

Poza tym na scenie zobaczymy m.in. Organka, Quebonafide (i to dwa razy), no i oczywiście Dawida Podsiadło. Pewnie wielu fanów i fanek ucieszy to, że artysta zagra aż trzy koncerty w dniach 23, 24 i 25 lipca. Choć biorąc pod uwagę zainteresowanie, pewnie zdobycie biletu na jego występ będzie, delikatnie mówiąc, dość trudne.

Jeśli uważnie oglądaliście i słuchaliście zapowiedzi Open’er Parku, to nie będzie dla Was zaskoczeniem, że na scenie pojawi się też Daria Zawiałow. Nie mogę przy tym oczywiście pominąć The Dumplings, który mimo przerwy postanowił umilić nam to oczekiwanie na lepsze czasy i większe festiwale.

trwa ładowanie posta...

Tutaj znajdziecie pełen line-up: 15 lipca - Brodka; 16 lipca - The Dumplings; 17 lipca - Quebonafide; 18 lipca - Quebonafide; 22 lipca - Daria Zawiałow; 23-25 lipca - Dawid Podsiadło; 29 lipca - Oio/Schafter; 30 lipca - Artur Rojek; 31 lipca - Organek; 1 sierpnia - Molesta Ewenement

Także nie wiem, jak Wy, ale ja jestem już w choć trochę lepszym nastroju, gdy myślę o tym muzycznym, letnim czasie. A Wy wybieracie się na jakiś koncert podczas Open’er Park? Jeśli nie, to może chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o Mac Mini 2021?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
IGNACY: "Mam naturę control freaka" [WYWIAD]