Kobieta amputowała nos

Kocha modyfikacje ciała. Zdecydowała się na amputację nosa

Źródło zdjęć: © Instagram - toxii.bodymod / Instagram
Natalia Witulska,
18.12.2023 15:00

Daniëlle to pierwsza kobieta na świecie, która amputowała nos z własnej woli. 30-letnia Holenderka jest zachwycona efektem.

Daniëlle to 30-latka z Holandii, która szokuje w mediach społecznościowych. Kobieta wydała ponad 100 tys. euro (435 tys. zł) na modyfikacje ciała. Zrobiła sobie zęby rekina, wszczepiła implanty na kościach policzkowych, czole oraz za uszami, rozdwoiła język, a także zdecydowała się na skaryfikacje.

Daniëlle postanowiła pójść o krok dalej i podjęła decyzję o amputacji nosa. Tym samym stała się pierwszą kobietą na świecie, która to zrobiła.

Pierwsza kobieta na świecie po amputacji nosa

Daniëlle w wywiadzie dla mediów powiedziała, że od zawsze czuła potrzebę zmian. Wiedziała, że jest wyjątkowa i nie chciała wyglądać jak wszystkie koleżanki w szkole. Przygodę z modyfikacjami zaczęła, gdy miała 18 lat. Wtedy zdecydowała się na zrobienie pierwszych tatuaży oraz kolczyków.

30-letnia Holenderka w rozmowie z portalem z linda.nl powiedziała, że decyzja o amputacji nosa nie była pochopna. Przyznała, że zdawała sobie sprawę, że jest to nieodwracalne. W jej głowie zachodziły różne procesy psychologiczne, dlatego przed zabiegiem często rozmawiała z lekarzem rodzinnym.

Znasz się na oszczędzaniu? Nie zdobędziesz 10 punktów

Zabieg amputacji nosa trwał ponad dwie i pół godziny. Kobieta przyznała, że mimo znieczulenia czuła, co dzieje się na jej twarzy. Wiedziała, kiedy lekarze zaczęli ją ciąć, a potem zaszywać. Kobieta jest bardzo zadowolona z efektów oraz szybko wraca do zdrowia. Powiedziała, że ludzie spodziewali się, że będzie dziwnie oddychać, jednak brzmi zupełnie tak, jak przed operacją.

ss
ss (Instagram - toxii.bodymod , Instagram)

Daniëlle powiedziała, że w mediach społecznościowych chce przekazywać młodym ludziom, aby zawsze byli sobą i nie bali się zmian. Uważa, że jeśli modyfikacje ciała mają komuś pomóc, aby poczuć się lepiej we własnym ciele, powinni się na nie zdecydować.

Źródło: linda.nl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 18
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 175
  • emoji smutek - liczba głosów: 40
  • emoji złość - liczba głosów: 80
  • emoji kupka - liczba głosów: 627
Izabela,zgłoś
Jej sprawa jak wygląda. Dla mnie okropnie odstraszająco.
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Klooatra,zgłoś
Ludzka głupota nie zna granic!!!!
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
ghostec,zgłoś
Ludzie muszą się strasznie źle czuć we własnej skórze, że robią sobie takie krzywdy. Co gorsze by mieć z czego żyć muszą sie jeszcze bardziej modyfikować, bo przecież normalnej pracy już nigdy nie dostaną
Odpowiedz
7Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 195
Komentarze (195)
Powrót