popkultura
"Rick i Morty". Zwiastun 6. sezonu trafił do sieci. Zapowiada się grubo!
Kim jest Yung Gravy, raper ze Stories Maty?

Kim jest Yung Gravy, raper ze stories Maty? Dlaczego chciałbym usłyszeć ich kolaborację?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,22.06.2022 08:00

Mata wrzucił fotkę z Yung Gravym, jednym z najsławniejszych viralowych raperów. Dlaczego fani podjarali się możliwością takiej kolaboracji? A może mógłby do nich dołączyć bbno$?

bFZYQbUz

Fani rapu oczekują nowych kawałków Maty. Po detoksie od Skutego Bobo w postaci "Patoprohibicji" trudno jest nie jarać się twórczością Młodego Matczaka, który może zaskoczyć. W sumie to już zaskoczył, bo wrzucił na Stories fotkę z jednym z najbardziej viralowych amerykańskich raperów. O kim mowa?

Yung Gravy na Stories Maty

Na Instagramie Matczaka pojawiła się znana niektórym postać. Oto Yung Gravy w całej okazałości:

Yung Gravy na Stories Maty
Yung Gravy na Stories Maty (Instagram)

Możemy przypuszczać, że to Michał sprezentował mu koszulkę Legii z numerem 69, nice.

W tym momencie Gravy koncertuje w Wielkiej Brytanii.

bFZYQbUB

Czy to może być zapowiedź współpracy artystów?

Zastanówmy się przez sekundkę, czy mogłoby dojść do jakieś projektu muzycznego w tak krótkim czasie? 24 czerwca raper gra w Manchesterze, a dzień później w Dublinie. Teoretycznie mogliby bez problemu *coś* nagrać razem. Mata mówił już, że nagrywał piosenki z raperami zza granicy.

Brnąc w tę teorię spiskową à la Max Kolonko, Yung Gravy w ostatnim tiktoku ma nawijkę, jakby po cichu zapowiadał coś nowego:

I to tyle. Teoretycznie jest wystarczająco dużo czasu, aby dograć się na jedną piosenkę z Matą. Cóż, obyśmy poznali efekty wystarczająco szybko! Bo jest się czym jarać, jeżeli doszłoby do takiej kolaboracji. Yung Gravy ma potencjał – i pasuje do Maty.

bFZYQbUD

Kim jest Yung Gravy?

Ten 26-latek ze Stanów Zjednoczonych jest znaną osobistością oraz niesamowitym raperem ze świetnym poczuciem humoru. Jeżeli nigdy nie mieliście styczności z muzyką Gravy’ego, to wprowadzamy w temat: jest to rap na luźno, z żartem. Nawija on o MILF-ach, kasie i... w sumie wszystkim. To nie jest kolejny drill czy słuchanie o zabijaniu i rabowaniu banków. Matthew (prawdziwe imię Gravy'ego) tworzy od lat humorystyczne kawałki, które mają swoich fanów.

Gravy zbiera bez problemu milionowe wyświetlenia na YouTube pod swoimi klipami. A co najważniejsze, w tym momencie ma prawie pięć milionów miesięcznych słuchaczy na Spotify. Dokładniej, to 4 833 256 osób słuchało go w czerwcu – tylko na jednej platformie.

Yung Gravy – Mr. Clean

Dodając jeszcze coś do tej laurki, raper ma ogromny following także na TikToku, gdzie bez problemu zdobywa po milion wyświetleń.

I ostatnia rzecz. Yung Gravy jest przyjacielem innego, jeszcze bardziej popularnego rapera ze Stanów. Kogo? Tego przemiłego człowieka, bbno$:

Y2K, bbno$ – Lalala (Official Video)

Kolabo bbno$ z Matą… to byłoby coś.

Źródło: Instagram, YouTube

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Better Call Saul: Sezon 6. Zaskakujące zakończenie serialu [RECENZJA]