popkultura
"Emily w Paryżu". Wszystko, co musisz wiedzieć o 3. sezonie
Kim jest Yung Gravy, raper ze Stories Maty?

Kim jest Yung Gravy, raper ze stories Maty? Dlaczego chciałbym usłyszeć ich kolaborację?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,22.06.2022 08:00

Mata wrzucił fotkę z Yung Gravym, jednym z najsławniejszych viralowych raperów. Dlaczego fani podjarali się możliwością takiej kolaboracji? A może mógłby do nich dołączyć bbno$?

bGyQMAAz

Fani rapu oczekują nowych kawałków Maty. Po detoksie od Skutego Bobo w postaci "Patoprohibicji" trudno jest nie jarać się twórczością Młodego Matczaka, który może zaskoczyć. W sumie to już zaskoczył, bo wrzucił na Stories fotkę z jednym z najbardziej viralowych amerykańskich raperów. O kim mowa?

Yung Gravy na Stories Maty

Na Instagramie Matczaka pojawiła się znana niektórym postać. Oto Yung Gravy w całej okazałości:

Yung Gravy na Stories Maty
Yung Gravy na Stories Maty (Instagram)

Możemy przypuszczać, że to Michał sprezentował mu koszulkę Legii z numerem 69, nice.

W tym momencie Gravy koncertuje w Wielkiej Brytanii.

bGyQMAAB

Czy to może być zapowiedź współpracy artystów?

Zastanówmy się przez sekundkę, czy mogłoby dojść do jakieś projektu muzycznego w tak krótkim czasie? 24 czerwca raper gra w Manchesterze, a dzień później w Dublinie. Teoretycznie mogliby bez problemu *coś* nagrać razem. Mata mówił już, że nagrywał piosenki z raperami zza granicy.

Brnąc w tę teorię spiskową à la Max Kolonko, Yung Gravy w ostatnim tiktoku ma nawijkę, jakby po cichu zapowiadał coś nowego:

trwa ładowanie posta...

I to tyle. Teoretycznie jest wystarczająco dużo czasu, aby dograć się na jedną piosenkę z Matą. Cóż, obyśmy poznali efekty wystarczająco szybko! Bo jest się czym jarać, jeżeli doszłoby do takiej kolaboracji. Yung Gravy ma potencjał – i pasuje do Maty.

bGyQMAAD

Kim jest Yung Gravy?

Ten 26-latek ze Stanów Zjednoczonych jest znaną osobistością oraz niesamowitym raperem ze świetnym poczuciem humoru. Jeżeli nigdy nie mieliście styczności z muzyką Gravy’ego, to wprowadzamy w temat: jest to rap na luźno, z żartem. Nawija on o MILF-ach, kasie i... w sumie wszystkim. To nie jest kolejny drill czy słuchanie o zabijaniu i rabowaniu banków. Matthew (prawdziwe imię Gravy'ego) tworzy od lat humorystyczne kawałki, które mają swoich fanów.

Gravy zbiera bez problemu milionowe wyświetlenia na YouTube pod swoimi klipami. A co najważniejsze, w tym momencie ma prawie pięć milionów miesięcznych słuchaczy na Spotify. Dokładniej, to 4 833 256 osób słuchało go w czerwcu – tylko na jednej platformie.

Yung Gravy – Mr. Clean

Dodając jeszcze coś do tej laurki, raper ma ogromny following także na TikToku, gdzie bez problemu zdobywa po milion wyświetleń.

trwa ładowanie posta...

I ostatnia rzecz. Yung Gravy jest przyjacielem innego, jeszcze bardziej popularnego rapera ze Stanów. Kogo? Tego przemiłego człowieka, bbno$:

Y2K, bbno$ – Lalala (Official Video)

Kolabo bbno$ z Matą… to byłoby coś.

Źródło: Instagram, YouTube

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Artur Rojek i jego żona o zarzutach w sprawie festiwalu Great September