Max w Polsce w 2024 r.

HBO Max odejdzie do lamusa. W Max będzie jeszcze więcej treści

Źródło zdjęć: © Max
Konrad SiwikKonrad Siwik,24.11.2023 09:00

Następca HBO Max, czyli po prostu Max, zadebiutuje w Polsce już w 2024 r. Zanosi się na to, że nowa platforma dostarczy widzom jeszcze więcej interesujących treści. Player.pl jednak jeszcze nie zwija się z rynku.

Katarzyna Kieli, prezes i dyrektor zarządzający Warner Bros. Discovery w Polsce oraz CEO TVN, ogłosiła planowaną premierę nowej platformy streamingowej Max na polskim rynku w 2024 r. Pomimo tego kroku, firma rzekomo nie ma zamiaru zrezygnować z obecnego lokalnego serwisu Player.pl.

Premiera Max w Polsce w 2024 r.

- W przyszłym roku startujemy w Polsce z nową platformą streamingową Max, która - mam nadzieję - odpowie najszerzej i najpełniej na potrzeby polskiego rynku - zapowiedziała Katarzyna Kieli.

- Będzie to platforma, która połączy produkcje Warner Bros., HBO, tzw. originalsy z contentem TVN i tym, który razem stworzymy - wskazała.

Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez "Presserwis", inwestycje w produkcje fabularne w Polsce przez Warner Bros. Discovery wyniosły ponad 500 mln zł przez ostatnie trzy lata. Wartość ta zapowiada kontynuację zobowiązań finansowych na ten obszar, jak podkreśliła Katarzyna Kieli na otwarciu TVN Warner Bros. Discovery Content Day, wydarzeniu skierowanym do branży producenckiej.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

trwa ładowanie posta...

W bibliotece platformy Max znajdziemy nie tylko zawartość od WarnerBros., HBO, Max Originals oraz TVN. Podczas Content Day pokazywano też treści z Eurosportu. Jest więc wielce prawdopodobne, że w serwisie będziemy mogli śledzić Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Można więc podejrzewać, że Max wystartuje przed 26 lipca 2024 r.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0