popkultura
Gwiazda "The Last of Us" nie dostała roli przez wygląd. Fani są oburzeni
Stranger Things: sezon 4

"Stranger Things" sezon czwarty - znamy już datę premiery. Spokojnie, to nie koniec serii!

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Anna RusakAnna Rusak,18.02.2022 12:10

"Stranger Things" już wkrótce wróci na Netflixa. Twórcy podali datę premiery i zapowiedzieli kolejny sezon. Jest jednak pewien haczyk, który nie wszystkich zachwyci…

Wszyscy fani "Stranger Things" czekali na tę wiadomość! Już od jakiegoś czasu wiemy, że serial powróci w tym roku, ale teraz twórcy podzielili się dokładną datą premiery czwartego sezonu i zdradzili, że możemy spodziewać się kolejnej części!

Bracia Duffer wystosowali do nas specjalny list, w którym podziękowali za cierpliwość fanów i wyjaśnili, czemu czwarty sezon będzie podzielony na dwie części. Spokojnie, to nie jest jakiś tam tani chwyt, by zatrzymać was przy "Stranger Things"!

Czwarty sezon "Stranger Things" kiedy będzie dostępny?

Do Hawkins wrócimy już 27 maja, ale dostaniemy tylko pierwszą część serialu. Druga porcja "Stranger Things" pojawi się na Netflixie 1 lipca. Wszystko wynika ze skomplikowania fabuły. Można się też chyba spodziewać trochę dłuższych odcinków.

Stranger Things 4 | Witajcie w Kalifornii | Netflix


Sezon czwarty wydamy w dwóch częściach, ponieważ ma bezprecedensową długość i chcemy jak najszybciej oddać go w wasze ręce. Część pierwsza zostanie udostępniona 27 maja, a część druga — pięć tygodni później, 1 lipca.


Możemy otwarcie powiedzieć, że czwarty sezon jest najbardziej skomplikowanym, jaki do tej pory nakręciliśmy – ale realizowaliśmy go z wielką przyjemnością. Potrzebowaliśmy dziewięciu scenariuszy, ponad ośmiuset stron, tysięcy efektów wizualnych oraz prawie dwóch lat spędzonych na planie. Efekt? Czas ekranowy niemal dwukrotnie dłuższy niż w przypadku któregokolwiek wcześniejszego sezonu.

trwa ładowanie posta...

To nie koniec przygody ze "Stranger Things"

Twórcy od razu zapowiedzieli też ostatni, piąty sezon "Stranger Things". Nie wiadomo jeszcze, kiedy się pojawi, biorąc jednak pod uwagę obszerność nadchodzącego czwartego sezonu, musimy się raczej uzbroić w cierpliwość.


Siedem lat temu rozplanowaliśmy, że opowiedzenie całej historii zajmie cztery do pięciu sezonów. Okazała się jednak zbyt obszerna, by opowiedzieć ją w czterech sezonach, ale – jak wkrótce sami zobaczycie – szybkim pędem zbliżamy się do finału. 4. sezon będzie przedostatnim, a piąty – ostatnim.

trwa ładowanie posta...

"Stranger Things" sezon czwarty co wiemy?

Na razie nie wiemy jeszcze zbyt wiele o nadchodzącym sezonie "Stranger Things". Z pewnością pojawią się nowi bohaterowie. Do obsady dołączyła m.in. Amybeth McNulty, którą możecie kojarzyć z serialu "Ania, nie Anna". Udostępnione zwiastuny pokazują też, że do serii powróci uwielbiany przez wszystkich Hopper.

Stranger Things 4 | Pozdrowienia z Rosji… | Netflix

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Florence Pugh debiutuje dwoma utworami na Spotify. Będzie album?