KK

Khloe Kardashian o walce z akceptacją siebie: "Presja na bycie idealną jest nie do zniesienia"

Źródło zdjęć: © Khloe Kardashian Instagram
MTB,
11.04.2021 23:40

Khloe tłumaczy, dlaczego ubiegała się o zdjęcie z internetu jej nieedytowanego zdjęcia oraz ogłasza, iż nie zamierza przepraszać za swój image

Kilka dni temu do internetu wyciekło nieedytowane zdjęcie Khloe Kardashian w kostiumie kąpielowym. Kardashianka wygląda na nim bardzo dobrze, normalnie, jednak jej załoga spędziła godziny, próbując zapobiec rozprzestrzenianiu się tego zdjęcia.

Wczoraj Khloe wyjaśniła, co stało za usiłowaniami jej teamu. Okazuje się, iż celebrytka nie czuła się dobrze z obecnością jej nieedytowanego zdjęcia w internecie, ponieważ stale odczuwa presję bycia idealną.

Khloe opublikowała filmik na Instagramie, w którym pokazuje swoje ciało. Wraz z filmem opublikowała wiadomość do fanów: "Hej wszystkim, to jest moje ciało nieedytowane i bez filtra. Zdjęcie, które zostało opublikowane w tym tygodniu jest piękne. Jednak jako ktoś, kto walczył z akceptacją swojego ciała całe swoje życie, myślę, że kiedy ktoś robi Ci niekorzystne zdjęcie, w złym oświetleniu i pod złym kątem, albo takie, które nie odzwierciedla tego, jakie Twoje ciało naprawdę jest, szczególnie w obliczu ciężkiej pracy w celu jego osiągnięcia i później dzieli się nim ze światem, niezależnie od tego, kim jesteś, masz prawo poprosić, aby nie było ono rozprzestrzeniane."

trwa ładowanie posta...

"Prawdę mówiąc, ciągłe szyderstwo, krytyka oraz presja by być idealną i by dosięgnąć standardów stawianych przez innych na temat tego, jak mam wyglądać, jest nie do zniesienia." - kontynuowała celebrytka.

"Już od dekady każda moja najmniejsza wada, każda niedoskonałość jest szczegółowo analizowana i wyśmiewana, świat przypomina mi o nich każdego dnia. A kiedy w końcu wykorzystałam tę krytykę, by osiągnąć najlepszą formę w jakiej kiedykolwiek byłam i by wręcz pomóc innym ją osiągnąć, ludzie mówią, że nie mogłam tego zrobić za pomocą ciężkiej pracy i że na pewno zapłaciłam." - zwierzyła się Khloe.

Celebrytka zakończyła, mówiąc, iż rzeczywiście lubi używać filtrów i makijażu, ale to dlatego, iż chce mieć kontrolę nad tym, jak się prezentuje. Jak twierdzi, jej ciało i jej image to jej wybór - nie zamierza za żadne z nich przepraszać.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0