pop-qultura
Emma Watson jednak nie rzuca aktorstwa!
K&K

Kim Kardashian złożyła pozew o rozwód. To już koniec Kimye 💔

MTB,20.02.2021 11:53

Kim Kardashian West i Kanye West byli małżeństwem 7 lat. Choć plotki o ich rozstaniu pojawiły się jakiś czas temu, para nie zabierała głosu na ten temat. Teraz okazuje się jednak, że w sądzie jest już pozew złożony przez celebrytkę.

bDJhumPT

Kim i Kanye wydawali się być dla siebie stworzeni. Niestety, po siedmiu latach związku parze przestało się układać. Pogłoski o nadchodzącym rozwodzie pojawiły się już latem 2020 roku - na małżeństwo bardzo zły wpływ miał mieć start rapera w wyborach prezydenckich.

Kanye West nie tylko zaczął upubliczniać sekrety klanu Kardashian–Jenner, ale też na Twitterze napisał, że Kim chciała przerwać pierwszą ciążę, w którą z nim zaszła. Tą tajemnicą celebrytka nigdy nie dzieliła się z opinią publiczną - i według medialnych doniesień nigdy nie chciała, by wyszła ona na jaw.

Kim Kardashian rozwodzi się po raz trzeci

Kim i Kanye mają razem czwórkę dzieci: dwie córki (North i Chicago) oraz dwóch synów (Saint i Psalm). Jak podaje TMZ, Kim nie ubiega się o prawo do indywidualnej opieki nad dziećmi. Oznacza to, że obydwoje rodziców będzie mogło spotykać się ze swoimi pociechami i spędzać z nimi czas.

Para wydaje się dobrze znosić rozstanie. Źródło serwisu internetowego Deadline zdradziło, że rozwód "Kimye" ma być raczej bezpośrednim i szybkim procesem. Według informacji TMZ ani Kim, ani Kanye nie planują też kwestionować zasad ustalonych w intercyzie, gdzie zawarto większość zapisów dotyczących m.in. podziału majątku.

bDJhumPV

Fani już od kilku tygodni przypuszczali, że para żyje osobno. Małżeństwo nie spędziło razem Bożego Narodzenia i Nowego Roku, na Instagramie Kim pojawiały się też wpisy świadczące o tym, że zaczyna nowe życie. Rozwód z Kanye zakończy jej trzeci sformalizowany związek - wcześniej rozwiodła się z Damonem Thomasem i Krisem Humphriesem.

Dla Kanye Westa będzie to pierwszy rozwód.

Komentarze (0)
arrow
Melissa McCarthy zagra w MCU | SPOILERY