Jameela Jamil

Jameela Jamil do Khloe Kardashian: "Nie bądź częścią kultury, przez którą dziewczynki nienawidzą same siebie"

Źródło zdjęć: © Jameela Jamil Instagram
MTB,
12.04.2021 00:15

Aktorka namawia Kardashiankę do przyznania się do operacji plastycznych

Kilka dni temu Khloe Kardashian opublikowała post na Instagramie, w którym tłumaczy, dlaczego lubi retuszować swoje zdjęcia i nakładać filtry. Zaznaczyła jednak, iż pomimo jej inklinacji do cyfrowej zmiany swojego wyglądu, nigdy nie poddała się operacji, by zmienić swoje ciało. Kardashianka twierdzi, iż swoją obecną sylwetkę osiągnęła dzięki ciężkiej pracy.

Wielu uwierzyło w prawdziwość wyznania celebrytki. Wielu, ale nie Jameela Jamil. Jeszcze w czwartek aktorka opublikowała tweeta, w którym namawia Khloe do przyznania się do operacji, które miały spowodować zmianę jej wyglądu.

trwa ładowanie posta...

W tweetcie napisała: "To jest właśnie to, o czym mówiłam. To właśnie prześladowanie wyrobiło u niej taki sposób myślenia. Ale to dobry czas aby również przyznać się do operacji, wysmuklania siebie na zdjęciach czy filmach i aby przestać być częścią kultury, przez którą dziewczynki nienawidzą same siebie. Żadnych więcej produktów odchudzających. Żadnego ciała rewanżowego".

Dla tych obserwujących Jamil taki tweet może wydawać się dość odważny, jednak ci, którzy są na bieżąco z poczynaniami aktorki, wiedzą, iż jest ona bardzo przeciwna kulturze odchudzania i stawianiu nierealistycznych standardów dla kobiet. Tweet do Khloe jest po prostu kolejnym przykładem jej starań o osiągnięcie zdrowszego psychicznie społeczeństwa.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0