Joker z Florydy żąda 2 mln dol. od Rockstar Games

Joker z Florydy żąda 2 mln dol. od Rockstara. "Wykorzystali mój wygląd"

Źródło zdjęć: © Facebook, YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,10.12.2023 12:30

Joker z Florydy żąda 2 milionów dolarów od Rockstar Games. Amerykanin twierdzi, że producent wykorzystał jego wygląd w zwiastunie "GTA 6".

Rockstar Games opublikował zwiastun "Grand Theft Auto VI" wcześniej, niż planowano po tym, jak wyciekł on do sieci. Podczas gdy wielu graczy było zachwyconych trailerem, nie wszyscy podzielali ich radość. Jedną z osób, która ma żal do producenta, jest Lawrence Sullivan, znany jako "Joker z Florydy".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Grand Theft Auto VI Trailer 1

Joker z Florydy: "GTA, musimy porozmawiać"

Sullivan zyskał ten przydomek w 2017 r. za sprawą mugshota do kartoteki policyjnej, na którym widniała jego twarz wydziabana w motywy z Batmana. Joker z Florydy wbił na TikToka, aby wskazać podobieństwa między postacią z trailera "GTA 6" a własną osobą. Stwierdził,również że postać została nim "zainspirowana".

- Po prostu sprawdźcie mnie, Florida Joker, Miami Joker, wiecie, o czym mówię. GTA, musimy porozmawiać

- Joker z Florydy.

- To ja. To osoba, z której czerpali inspirację. Widzicie to? To ja - mówi Joker z Florydy, wskazując między swoim wizerunkiem a postacią z "GTA 6". - [...] Wykorzystaliście mój wygląd. Zabraliście moje życie - podsumował Joker z Florydy.

trwa ładowanie posta...

Sullivan podkreślił, że chce "porozmawiać" z GTA, zauważając, że jeśli dyskusja nie zostanie przeprowadzona po jego myśli, firma będzie musiała wypłacić mu 1 lub 2 mln dol.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0