Zwiastun GTA 6

Trailer "GTA 6" robi furorę. Rockstar Games potwierdza rok premiery

Źródło zdjęć: © Rockstar Games
Konrad SiwikKonrad Siwik,05.12.2023 10:30

Po latach oczekiwań i niedługo po wycieku Rockstar Games oficjalnie zaprezentował zwiastun "Grand Theft Auto VI". Producent potwierdził również datę premiery gry zaplanowaną na 2025 r.

Pierwszy zwiastun "Grand Theft Auto 6" został w końcu ujawniony w ramach obchodów 25-lecia Rockstar Games. Trailer pojawił się w sieci wcześniej, niż pierwotnie planowano, a wszystko przez wyciek, do którego doszło na chwilę przed ustalonym terminem.

Ogłoszenie z zeszłego tygodnia potwierdziło datę premiery zwiastuna, ale Rockstar najwyraźniej uznał za stosowne wypuścić trailer nieco wcześniej po tym, jak przedwcześnie pojawił się w sieci. Kontynuacja kultowej gry z otwartym światem jest bardzo wyczekiwana przez fanów od wielu lat. Jeden z nich nawet rzucił palenie, by być zdrowym w dniu premiery. Tymczasem poprzednia odsłona serii, "Grand Theft Auto 5", ukazała się ponad dekadę temu.

"Grand Theft Auto VI" - pierwszy zwiastun

Zwiastun "GTA 6" zapewnił fanom wgląd na zapierające dech w piersiach krajobrazy odświeżonego "Vice City" i na niektórych dość specyficznych NPC-tów, z którymi gracze prawdopodobnie skrzyżują ścieżki. Trailer przybliżył również graczom bohaterów gry Lucię i Jasona niewątpliwie inspirowanych postaciami Bonnie i Clyde'a. Grywalną parę widzimy razem w kilku różnych scenach, w tym w szybkim pościgu i napadzie na sklep spożywczy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Grand Theft Auto VI Trailer 1

Ewidentnie pierwszy trailer "GTA 6" rozbił bank i został obejrzany przez blisko 50 mln widzów w niespełna 10 godzin. Obecnie znajduje się na pierwszym miejscu karty "Na czasie" w kategorii gier. I trudno się dziwić, bo jest na co czekać.

Prezes Rockstar Games Sam House zdradził, że Grand Theft Auto 6 ma "przesunąć granicę" gier z otwartym światem.

Grand Theft Auto 6 kontynuuje nasze wysiłki, aby przesuwać granice tego, co jest możliwe w wysoce wciągających, opartych na fabule doświadczeniach z otwartym światem. Jesteśmy podekscytowani możliwością podzielenia się tą nową wizją z graczami na całym świecie

- Sam Houser

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Rockstar Games ujawnił również w zwiastunie datę premiery gry, która została wyznaczona na 2025 r. Producent oraz wydawca gry Take-Two podali w informacji prasowej, że "GTA 6" trafi na początku wyłącznie na konsole nowej generacji PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Właściciele pecetów będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1