Fan rzucił palenie w oczekiwaniu na GTA 6

Fan GTA 6 rzucił palenie. Chce żyć i być zdrowym, by grać

Źródło zdjęć: © Redcik / Midjourney
Konrad SiwikKonrad Siwik,28.11.2023 08:00

Oczekiwanie na grę może zmienić twoje życie. Pewien fan GTA 6 ujawnił, że chęć bycia wystarczająco zdrowym, by zagrać w grę w momencie premiery, doprowadziła go do rzucenia palenia.

Grand Theft Auto 6 to jedna najbardziej wyczekiwanych gier wszech czasów. Studio Rockstar Games zapowiedziało, że na początku grudnia udostępni pierwszy zwiastun kolejnego GTA. Na samą premierę będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Tymczasem oczekiwanie na tytuł skłoniło jednego z fanów do rzucenia palenia papierosów.

Był tak napalony na GTA 6, że rzucił palenie

Zapalony gracz wyjaśnił, że chce być zdrowy i żyć na tyle długo, by cieszyć się grą. "Oczekiwanie na GTA 6 skłoniło mnie do rzucenia palenia" - napisał w tytule wątku na Reddicie użytkownik RoeJoganLife.

"Od jakiegoś czasu jestem dość nałogowym palaczem. Ostatnio dużo więcej kaszlę i po prostu czuję się jak gówno po papierosach, ale uzależnienie to straszna sprawa" - żalił się gracz, który znalazł nietypowy powód do wyjścia z nałogu.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

"Jestem tak napalony na GTA 6, że myśl o byciu w szpitalu lub na ciężkich lekach z powodu papierosów skłoniła mnie do rzucenia palenia. Nie przegapię tej gry i chcę być w jak najlepszym zdrowiu. Dziś dziesiąty dzień bez palenia. Dzięki Rockstar!" - napisał fan GTA 6.

RoeJoganLife otrzymał również gromkie wsparcie od innych użytkowników Reddita, którzy podobnie jak on z niecierpliwością czekają na Grand Theft Auto 6.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0