"Klauni" prześladują mieszkańców miejscowości Ash

"Jesteśmy przerażeni". Klauni terroryzują senne miasteczko

Źródło zdjęć: © canva
Marta Grzeszczuk,
21.12.2023 19:08

Mieszkańcy Ash w Wielkiej Brytanii są nękani przez złowieszczych klaunów. Czy winowajcy inspirowali się produkcją Netfliksa?

Mieszkańcy spokojnej miejscowości Ash w hrabstwie Kent w Wielkiej Brytanii twierdzą, że są dręczeni przez antyspołecznych nastolatków w przerażających maskach. To już drugi raz w ciągu niecałego tygodnia, kiedy jeden z młodych ludzi został przyłapany przed miejscowym sklepem. "Klaun" wędrował w "czerwonej peruce i miał ogromne, ostre zęby".

"Klauni" straszą dzieci i dobijają się do domów

41-letnia Claire Gilmore powiedziała, że jej dzieci przestraszyły się żartownisiów przed lokalnym sklepem. Kobieta opowiedziała KentOnline: "Gdy jeden z nich się odwrócił, założył maskę klauna. Moja mała dziewczynka, która ma trzy lata, była przerażona, bo to straszna maska".

"Zęby były dość przerażające i wyglądały na ostre" - kontynuowała Gilmore - "Mój synek powiedział, że wyglądał jak klaun z "Klątwy Bridge Hollow". To film Netfliksa z 2022 r. Gilmore zauważyła, że niespodziewane spotkanie ze złowieszczym klaunem "byłoby przerażające również dla osoby starszej".

Inny mieszkaniec powiedział temu samemu portalowi: "Kręcili się na końcu mojego podjazdu. Wyszedłem, żeby wyrzucić śmieci, zagadałem do nich, ale oni po prostu się gapili. Sąsiedzi powiedzieli, że zapukali do ich drzwi i uciekli. Jeden miał na sobie maskę klauna i perukę".

Trzeci mieszkaniec narzekał: "Idiota chodzi i dobija się do drzwi w masce klauna. Stał na końcu mojego ogrodu, próbując wyglądać przerażająco". Lokalna policja potwierdziła, że została poinformowana o sytuacji i monitoruje ją na bieżaco.

Źrodło: thesun.co.uk

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 0