popkultura
Urodziny BTS na smutno? Boysband świętuje w niepełnym składzie
Barbie będzie molestowana??? Wyciekły zdjęcia z planu Margot Robbie

Barbie molestowana w filmie? Wyciekły zdjęcia z planu Margot Robbie

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, TikTok
Oliwier NytkoOliwier Nytko,04.07.2022 14:30

"Barbie" z Margot Robbie zapowiada się genialnie. Co teraz wyłapali fani? Ano scenę molestowania Barbie. Tak, ten film może pójść w tym kierunku. Ktoś się tego spodziewał?

Uwaga: jeżeli nie chcecie się naciąć na spoilery, to nie czytajcie tego tekst. Z pewnych względów, o których zaraz możecie się dowiedzieć, sporo elementów z filmu "Barbie" wycieknie do sieci przed premierą. Może i poniższe rewelacje nie zniszczą wam całego widowiska - aczkolwiek mogą popsuć niektóre fragmenty.

"Barbie" zapowiada się ultraciekawie

Film live-action oparty na popularnej marce "Barbie". Co może pójść nie tak? W tym momencie nic. W głównej roli została obsadzona Margot Robbie jako… oczywiście Barbie. A taki Ken pojawi się pod postacią Ryana Goslinga.

trwa ładowanie posta...

Teraz część filmu jest kręcona w Los Angeles na m.in. Venice Beach z udziałem normalnych ludzi. Tj. plaża nie została zamknięta, fani mogą normalnie przechodzić obok Margot - i dzięki temu mamy ogrom fotek z planu.

Barbie zostanie zmolestowana w filmie?

Jedną ze scen, która przyciągnęła uwagę fanów, jest moment, gdy jakiś creep klepie filmową Margot Robbie po pośladkach. Ta odwraca się i przywala mu w twarz z pięści. Przy okazji Ryan (jako Ken) krzyczy niemiłosiernie:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Zdaje się, że film poruszy temat seksualizowania Barbie. Reżyserką jest przecież Greta Gerwig, która wyreżyserowała (i napisała) m.in. oscarowy film "Little Woman" czy nagrodzony Złotymi Globami "Lady Bird". Czyli: feministycznie, ciekawie - i na pewno nie będzie to kolejna historia typu "haha, plastikowa lalka lata po świecie, bo zgubiła torebkę" czy coś.

Dodatkowo ten krzyk Kena brzmi genialnie. Gosling jako Ken zapowiada się 10/10.

trwa ładowanie posta...

"ALE CZY WYCIEKŁ CAŁY FILM???"

Nie. Według informacji insiderów, część kręcona w Los Angeles to jedynie mały kawałek całego widowiska. "Barbie" miała być kręcona w Londynie przez +/- 3-4 miesiące, aby przenieść się teraz do Stanów Zjednoczonych.

trwa ładowanie posta...

Także nie obawiajcie się spoilerów. Tak, w filmie Barbie przywali jakiemuś creepowi w twarz za klepnięcie jej za tyłek. Ale to, co widzicie, jest jedynie promilem całości.

Źródło: Twitter

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 200
Komentarze (0)
arrow
Żółty Putin. Czy to dzieło Patryka Vegi?