IShowSpeed prawie doprowadził do pożaru

IShowSpeed znowu (prawie) spalił dom. Chciał usmażyć corn doga…

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,17.02.2023 06:30

IShowSpeed to jeden z "tych" kontrowersyjnych twórców, który nie przestaje nadawać, cokolwiek by się nie działo. Tym razem prawie spalił dom podczas streamowania. Jak? Smażył corn doga w gorącym oleju.

Popularność w sieci można zdobyć na najróżniejsze sposoby. Jedna zaistnieje poprzez romans i związek. Inny poprzez wieloletnią pracę, czy zostanie w międzyczasie raperem. A jeszcze inny będzie sławny za szczekanie na widzów oraz bycie dość nieobliczalnym.

Streamer IShowSpeed prawie spalił dom

Darren Watkins Jr., znany szerzej jako "IShowSpeed" to 18-letni streamer z Ohio, który stał się niesamowicie sławny podczas trwania pandemii.

Wystrzał ku sławie datujemy na 2021 rok, gdy dzięki m.in. fanom, którzy wrzucali wycinki z jego streamów na TikToka i YouTube, stał się viralem i przekroczył milion subskrypcji na platformie Google w lipcu tamtego roku.

Z czego możecie go kojarzyć? W dalszej części tekstu przytoczę jego wcześniejsze niebezpieczne zachowania. Było ich sporo. Ale na pewno IShowSpeed jest znany ze… szczekania:

11 minutes of Ishowspeed barking 🐶

Mniejsza o to, bo teraz doszło do czegoś poważniejszego.

W kolejnym wydaniu "co znowu odwalili streamerzy": IShowSpeed z jakiegoś powodu próbował usmażyć corn doga w gorącym oleju… w swoim pokoju. Był niezadowolony z szybkości, z jaką się smażył i postanowił, że może przyspieszyć proces wlewając do oleju mleko.

Powtórzmy to jeszcze raz, tylko wolniej: streamer wlał do gorącego oleju, w którym jeszcze dodatkowo znajduje się corn dog, mleko. Jaki to ma sens? Zerowy. Jak bardzo to było niebezpieczne? Bardzo.

Czy zapobiegł tragedii, odłączając prąd w ostatnim momencie? Owszem. Fani zauważyli, że priorytetem streamera, tuż po odłączeniu frytownicy, nie było sprawdzenie, czy wszystko jest okej… czy coś. Nie, IShowSpeed musiał poprawić kamerę, aby nikt z widzów się nie rozłączył. Alternatywnie, aby internet zarejestrował tragedię, która mogła się dokonać.

iShowSpeed ALMOST BURNS DOWN HIS HOUSE 😂

Czy to już próba selekcji naturalnej, czy tylko głupota do kwadratu podsycona chęcią zdobycia atencji?

To nie pierwszy przypadek "faila" IShowSpeeda

Jeden z najbardziej chaotycznych streamerów w sieci już nie raz (i nie dwa…) uczestniczył w niebezpiecznych sytuacjach. Wróć, sam doprowadzał do sytuacji, w których mógłby nawet stracić swoje życie.

Jeżeli chcecie sobie przypomnieć, co takiego się wydarzyło z nim w ostatnim czasie - już służę pomocą. IShowSpeed to ten "mądry" streamer, który odpalił w swoim pokoju salwę fajerwerków Pikachu:

IShowSpeed sets pikachu firework on stream!!! Cops involved!!!

Albo niby zniszczył swój komputer, gdy wygrał mecz w "Fortnite":

IShowSpeed DESTROYS His PC 💀

Jeżeli macie ochotę na więcej wycinków ze streama IShowSpeeda, gdzie drze się jak… jakby opętał go duch starego Marcina Dubiela, to zapraszam do poniższego filmu. Chociaż zaznaczam, obniżcie głośność, bo ten streamer jest w stanie porozumiewać się z widzami tylko za pomocą krzyków:

clips that made IShowSpeed famous

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2