trendy
Prezenty w paczkomatach dla kurierów. Bożonarodzeniowy trend na TikToku
Fajerwerki na streamie

Youtuber podczas relacji "na żywo" odpalił fajerwerki w sypialni. Szczyt głupoty

Źródło zdjęć: © Vibez / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,07.07.2022 16:54

iShowSpeed uznał, że łóżko jest idealnym miejscem do odpalenia fajerwerków. Niewiele brakowało, a głupi wyczyn zakończyłby się tragedią. Głupotę youtubera oglądało tysiące widzów podczas transmisji na żywo.

iShowSpeed jest jednym z najpopularniejszych twórców w Internecie. Filmy z jego udziałem biją rekordy popularności na TikToku. Kanał iShowSpeed na YouTube subskrybuje blisko 10 mln internautów. Chłopak, którego prawdziwe imię i nazwisko to Darren Watkins Jr, wyróżnia się ekspresyjnym sposobem bycia i tym, że utrzymuje bliski kontakt ze społecznością swoich fanów.

Darren zapewnił fanom "atrakcję", której długo nie zapomną. On sam pewnie też. Youtuber zorganizował stream z okazji 4 lipca, czyli amerykańskiego Dnia Niepodległości. Jednym ze stałych punktów obchodów tego święta w USA jest pokaz sztucznych ogni i fajerwerków.

rDarren Watkins Jr wyposażył się w paczkę materiałów pirotechnicznych. Jeden z produktów, ten największy, był ten w kształcie pokemona Pikachu. iShowSpeed odpalił go... na łóżku w własnej sypialni.

Fajerwerki w sypialni youtubera

Sytuacja wygląda bardzo dramatycznie. Kiedy Darren odpala Pikachu, z czubka głowy pokemona f tryska fontanna iskier. Pokój wypełnia się dymem, youtuber krzyczy, biega w panice po pokoju i woła mamę. Pikachu zaczyna się obracać, iskry wydobywają się z kolejnych otworów, aż wreszcie petarda upada na podłogę. Wówczas do pokoju Darrena wchodzi jego mama i puszcza wiązankę wulgaryzmów.

iShowSpeed Sets Off Fireworks in His Room.. *GONE WRONG*

Na miejsce przyjechała straż pożarna

Transmisję oglądało ponad 175 tys. osób. Niedługo po tym, gdy Darrenowi udało się opanować sytuację, do jego domu weszła straż pożarna. Na streamie widać mężczyznę w kombinezonie strażaka, który chodzi po sypialni nastolatka i sprawdza, czy nigdzie nie tli się ogień. Nagranie, na którym iShowSpeed odpala Pikachu, jest już viralem i krąży po wszystkich serwisach społecznościowych.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Potik,zgłoś
Że tak powiem wybuchowo
Odpowiedz
1
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
Słuchawki Dyson Zone. Redukują hałas i oczyszczają powietrze