ludzie
Marka Burberry wycofuje z reklamy osobę po mastektomii
Sheridan Mordew

Influencerka uciekła przed lockdownem do Dubaju: "Motywuję ludzi"

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,27.01.2021 16:00

Sheridan Mordew udało się czmychnąć przed pandemicznymi obostrzeniami do ciepłych krajów. Nie jest jej z tego powodu przykro. Wręcz przeciwnie – jej Instagram wygląda tak, jakby COVID-19 nie istniał. Brytyjscy dziennikarze postanowili ją o to zagadać.

Sheridan Mordew to 24-letnia influencerka fitness, która 2 stycznia 2021 roku przeprowadziła się z Wielkiej Brytanii do Dubaju. Zrobiła to na zaledwie kilka dni przed tym, jak premier UK, Boris Johnson, ogłosił trzeci lockdown. Czym Sheridan zajęła się po tym, jak przybyła do Zjednoczonych Emiratów Arabskich? Skrupulatnym dokumentowaniem na Instagramie swojego luksusowego, beztroskiego życia.

trwa ładowanie posta...

26 stycznia kobieta pojawiła się w programie telewizyjnym "This Morning", w którym dziennikarze dopytywali ją o cel podróży do Dubaju. – Moim zadaniem jest motywować ludzi – powiedziała Sheridan, dodając: – Gdybym miała być leniwa, nie ruszałabym się z miejsca. Mogłam przestać udostępniać darmowe treningi na moim Instagramie, stwierdzając, że poczekam do otwarcia siłowni.

trwa ładowanie posta...

W trakcie rozmowy dziennikarz wyświetlił klip z konta na Instagramie Sheridan, na którym widać, jak kobieta jeździ na wielbłądzie na plaży. – Mnie to nie motywuje, ale wywołuje zazdrość – powiedział. Influencerka ripostowała, że przeprowadzka do Dubaju to część jej pracy: – Moim zadaniem jest pomaganie ludziom w uzyskaniu odpowiedniej formy oraz motywowanie ich, czy to w domu, czy w Dubaju.

trwa ładowanie posta...

W świecie, w którym można być każdym, bądź miłym, o czym wiele osób zapomina.

- Sheridan Mordew
trwa ładowanie posta...

Dziennikarka w studiu zapytała influencerkę, czy ta jest miła dla pielęgniarek, kiedy zachęca społeczeństwo do podróżowania w ramach pracy, którą uważa za niezbędną. – Nie próbuję wpłynąć na kogokolwiek, aby wyszedł z domu, po prostu robię swoje – tłumaczyła Sheridan. – Jeśli mogę sprawić, że ludzie poruszają się wewnątrz domu, nie powiem, żeby wyszli na zewnątrz. Ja tylko motywuję ludzi.

Postawa influencerki nie spodobała się jej rodakom w Wielkiej Brytanii, którzy świat poza swoim domem mogą oglądać jedynie przez okno w kuchni albo salonie. Zobaczcie poniżej, jak komentowali zachowanie influencerki.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Skoro jesteśmy w temacie Instagrama, sprawdźcie, co znowu odwalił internetowy celebryta, Jake Paul.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Polscy politycy na TikToku. Który radzi sobie najlepiej?