stylizacjeTV odpakowuje kalendarz adwentowy

Karolina Stylizacje otworzyła kalendarz adwentowy we WRZEŚNIU. Przecież tak nie wolno...

Źródło zdjęć: © stylizacjeTV / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,03.09.2021 15:16

Jestem tolerancyjny jak mogę, ale są pewne świętości, na które nie można podnosić ręki. Tymczasem Karolina "stylizacjeTV" Gołębiewska właśnie to zrobiła, bo odpakowała kalendarz adwentowy, kiedy jeszcze trwa lato. Dlaczego?

Na plaży we Władysławowie wciąż znajdują się parawany i parasole. Na Krupówkach nadal ciśnie się i inhaluje własnym potem połowa Polski. Na mazurskich jeziorach wciąż żeglują zaspani i rozleniwieni urlopowicze. W dniu, kiedy nikt nie myśli nawet o Wszystkich Świętych, Karolina "stylizacjeTV" Gołębiewska wyszła daaaleko przed szereg i odpakowała pierwszy kalendarz adwentowy.

Karolina Gołębiewska prowadzi kanał "stylizacjeTV" od 2011 roku. W tym czasie zaskarbiła sobie przychylność 945 tys. subskrybentów. Karolina w swojej twórczości specjalizuje się w odpakowywaniu rzeczy z pudełek, a następnie pokazywaniu ich do obiektywu kamery i wyrażaniu opinii. Jest również nieoficjalną królową kalendarzy adwentowych - w zeszłym roku nagrała 28 odcinków z unboxingu kalendarzy.

Czas zacząć przygotowania do świąt?

Już 2 września Karolina rozpoczęła sezon na generowanie góry śmieci... tzn. sezon na odpakowywanie kalendarzy adwentowych. Influencerka zapowiada, że podobnych unboxingów i tematów okołoświątecznych będzie się teraz pojawiało na jej kanale więcej. Czy to nie za wcześnie na tego typu conent? Może i tak - przyznaje influencerka - no ale kalendarz adwentowy sam się nie rozpakuje.

Tak jak "Last Christmas" nie wypada słuchać na grillu albo podczas majówki, tak samo kalendarzy adwentowych nie można rozpakowywać tak wcześnie. Miejmy jakieś świętości!*

Otwieram PIERWSZY KALENDARZ ADWENTOWY 2021 🤩 🎅 | ROZDANIE

Tylko osoby niezorientowane w temacie może dziwić, że Karolina rozpoczęła odpakowywanie kalendarzy adwentowych tak wcześnie. W 2020 roku zrobiła to już 18 września.

*oczywiście każdy może robić, co chce - jaja sobie robię z tymi świętościami. Karolina może sobie odpakowywać kalendarze adwentowe nawet w Wielki Piątek, jeśli miałaby takie upodobania.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0