Czaro z Team X2 "oblewał" dla żartów losowych ludzi. ALE ŚMIESZNE XDXD

Czaro z Team X2 "oblewał" dla żartów losowych ludzi. ALE ŚMIESZNE XDXD

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,22.04.2022 13:00

Spodziewacie się czegoś od Team X2? Czaro w ramach żartu na lany poniedziałek postanowił zażartować sobie z fanów. A takie tam, oblewał losowe (?) osoby. Ludzie, dlaczego ktokolwiek jeszcze robi takie pranki w 2022?

Pranki w polskim internecie, na szczęście, zostały już prawie wyrzucone z YouTube. Ostatnio Tromba próbował być śmieszny, przeprowadził "kłótnię" w losowej Żabce przy zmieszanej ekspedientce. Fani się wkurzyli na ekipowicza - i słusznie, bo czas nieśmiesznych i wkurzających pranków dawno przeminął.

Ale chyba nie każdy to ogarnął. Oto krótka opowieść o tym, jak Czaro z Team X2 oblewał fanów w ramach "pranka". Ech.

Czaro z Team X2 i pranki

Okej, dla osób niezaznajomionych z uniwersum Team X: CzaroNBA, który jest bohaterem dzisiejszego tekstu, należał do drugiej odsłony Team X. Nie wiemy na pewno, czy pojawi się w trzeciej, ale najprawdopodobniej nie. Zyskał już wystarczająco obserwujących, aby móc dalej samodzielnie funkcjonować.

Motywem przewodnim odcinka było "haha, polewamy wodą wszystkich". Haha, mem z Drozdą.jpg. Tak, cały epizod polega na tym, że gość oblewa randomowych ludzi wodą przez dziewięć minut.

Film Czara z Team X2
Film Czara z Team X2 (YouTube)

Jeżeli ktoś był chętny do oblania wodą - spoko. Gdy cokolwiek jest robione za zgodą obu stron, to nie robi to nikomu krzywdy. Problem pojawia się, gdy ktoś zaczepia losowe osoby, a potem ma problem, że tym osobom się to nie spodobało.

Jak zareaguje osoba, która nie chce być oblana wodą?

I tak w 6:15 min Czaro podchodzi od tyłu do losowej osoby w słuchawkach, która zdaje się coś zrobić - i oblewa ją wodą. Tak na wyrąbce, po prostu oblewa. No tak, po co szanować drugą osobę?

Ten "jakiś nerd", jak to podpisał montażysta, miał problem z byciem "sprankowanym". Wyraził swoją dezaprobatę, ponieważ uczył się do egzaminu. Odpowiedź Czara?

Film Czara z Team X2
Film Czara z Team X2 (YouTube)

"Haha, pozytywna energia, lany poniedziałek zaraz" - śmieszne, prawda? Na co ta osoba odpowiedziała wprost: "jakby w mordę dostaniesz następnym razem". Zaznaczę, nie popieramy agresji, ale rozumiemy zdenerwowanie.

Film Czara z Team X2
Film Czara z Team X2 (YouTube)

Wywiązała się przepychanka słowna, osoba kazała Czarowi "wypier*alać", a ten, po jakichś przeprosinach typu "sorki", dodał: "szczym ryj ku*wa". Był też zaskoczony, że "gościu nie pruł się", że Czaro mógł mu oblać słuchawki czy telefon.

Bo wcale przed egzaminem nie boimy się najbardziej o to, aby zdać test. Wcale wtedy niektórzy nie stają się kulką nerwów. No wcale. Czyli tak wygląda działanie Czara:

Film Czara z Team X2
Film Czara z Team X2 (YouTube)
  • Podchodzi od tyłu do kogoś;
  • Oblewa go wodą;
  • Krzyczy "haha, lany poniedziałek";
  • Liczy na to, że każdy będzie zadowolony, że ktoś go oblał wodą.
Film Czara z Team X2
Film Czara z Team X2 (YouTube)

Mega prank.

OBLEWAM WSZYSTKICH WODĄ!

Komentarze?

Oj wiecie, jak źle internet reaguje na takie idiotyzmy. Tak, filmik zebrał sporo negatywnych ocen, jak i komentarzy. Oto niektóre z nich:


Ja to rozumiem chłop się uczy na egzamin i nie chce celebrować takich dni a jakiś chłop co się nudzi go leje wodą - no jakby ja to rozumiem xd.

Widać właśnie inteligencje tych wszystkich pseudo Youtuberów. Ktoś robi coś ważnego, to uszanuj, a nie wchodzisz w dyskusje, ‘haha oblałem Cię wodą c*uj z twoimi notatkami masz się śmiać’. No poziom inteligencji równy 0 ;)

Chłopie XD Oblałeś obcego ziomka bez jakiejkolwiek zgody i znienacka, pomijając fakt, że to nie był lany poniedziałek i masz sapy, że miał z tym problem i do tego z ryjem do niego? XD Farba ci już chyba przenika do mózgu
Dobry ruch, że to pokazałeś w odcinku 👍🏼

Chłop co kilka dni przed lanym poniedziałkiem chodzi po mieście i oblewa ludzi takie rzeczy tylko w Polsce, szczerze nie dziwię się ludziom że byli wkur*ieni bo raczej większość ludzi by się poirytowało

Nie jest to najlepszy odcinek, ponieważ ludzie mogą się spieszyć i nagle są cali mokrzy. Nie chciałabym iść na ważne spotkanie i zostać oblana

Smutno by było jakby ten "nerd" powołał się na artykuł 217 KK

Oblewanie obcych ludzi jest totalnie słabe, dodatkowo wielce zdziwiony, że komuś może się to nie podobać 🤡

Wow dzięki tobie czyjś dzień stał się gorszy, doje*ane żarty wariacie tak trzymaj;

Na powyższy odpowiedział Czaro tekstem “Raczej lepszy lol”. Mhm.

ale jak to ci się nie podoba ze cię oblałem wodą 😫 ja jestem sławny, to wiesz mordo, kontencik, zabawa, lany poniedziałek NIEDŁUGO

Na to też odpowiedział autor:

Celem tego odcinka było przekazanie ludziom pozytywnej energii, w obecnych czasach każdy zamartwia się swoimi problemami, nikt nie skupia się na tym jak dostrzegać piękno i czerpać pozytywna energię.. Cieszyć się chwila i być szczęśliwym a trochę wody nigdy nikomu nie zaszkodzi ☺️💪

Było tego więcej!

Komentarz: Rodzina musi być z ciebie dumna, stary serio nie każdy musi mieć zajebisty dzień na twoje pranki

Odpowiedź Czara: To nie jest żaden prank… Znaczna większość ludzi była pozytywnie nastawiona, rozumiem że są sytuacje, w których mogą puścić nerwy, ale nie przestawajmy być ludźmi 👍

Komentarz: Fajny odcinek, aczkolwiek doznałem takiego cringu ze masakra, miłego oglądania 😅🥰

Odpowiedź Czara: Co Ty dajesz

Trzeba coś tutaj dodawać?

To nie te czasy, gdy "lany poniedziałek" był akceptowalny przez każdego. Ludzie mogą się uczyć, chcieć gdzieś iść - i nie musieć obawiać się o to, że jakiś "śmieszny" prankster obleje ich wodą w imię "rozdawania pozytywnej energii". Nikt nie musi akceptować takiego zachowania. To, że fani byli zadowoleni, nie oznacza, że każdy tak zareaguje.

A jeszcze to takie "olewatorskie" zachowanie, że "no sorki, ale to lany poniedziałek" nie ma nic wspólnego z normalnym zachowaniem. Bardziej jest to odklejka twórcy, który uważa się za bożka mogącego robić wszystko dla contentu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3