TikTok Wrapped

Jak działa TikTok Wrapped? Pojawił się w maju i przeraził użytkowników

Źródło zdjęć: © wrapped.vantezzen.io
Anna RusakAnna Rusak,23.05.2023 10:30

TikTok Wrapped jest dokładnie tym, o czym myślicie. Jeśli chcecie sprawdzić swoje roczne podsumowanie z TikToka i zobaczyć, jak długo oglądaliście filmiki na platformie, to możecie to zrobić. Ostrzegamy, że to przerażające doświadczenie.

Tak, mamy maj, a TikTok właśnie postanowił podsumować zeszły rok. Pewnie już dawno zapomnieliście o Spotify Wrapped i ewentualnie co jakiś czas sprawdzacie Spotify Pie, czyli miesięczne podsumowanie od platformy. W każdym razie czas podsumowań jest już zdecydowanie za nami.

Jak jednak widać, nie dla TikToka. Teraz użytkownicy mogą wygenerować TikTok Wrapped. Dzięki niemu dowiecie się, jak długo oglądaliście filmy na platformie i sprawdzicie, jakiej emotki używaliście najczęściej.

TikTok Wrapped - o co chodzi?

TikTok Wrapped wcale nie jest nowością i to nie dlatego, że został tak późno udostępniony. W 2021 r. użytkownicy platformy również mogli skorzystać z tej opcji. Jeśli zastanawiacie się, na czym to polega, to w zasadzie wygląda dokładnie tak samo, jak wszystkie tego typu podsumowania.

Dowiecie się, ile filmów obejrzeliście i jak dużo czasu na tym spędziliście. Dostępna jest też liczba zostawionych polubień i komentarzy oraz najczęściej używane emoji. Dostaniecie też swoją tiktokową osobowość. Dodajmy, że TikTok Wrapped uwzględnia historię oglądania z ostatnich 6-12 miesięcy.

trwa ładowanie posta...

TikTok Wrapped - jak działa?

Żeby sprawdzić TikTok Wrapped, najpierw musicie w ustawieniach na koncie poprosić o pobranie danych z profilu, co może chwilę potrwać. Potem trzeba wejść na Wrapped for TikTok i przesłać plik. Następnie już bez większych problemów wyświetli się wasze podsumowanie. Jeśli macie jakieś problemy z dostępem, to zerknijcie na stronę wrapped.vantezzen.io.

Programista Bennett Hollstein, który odpowiada za produkt, zapewnia, że cały proces jest bezpieczny i łatwy. Na stronie możemy znaleźć oświadczenie, że dane z TikToka są używane jedynie w przeglądarce i nie trafiają na żaden serwer. Osoby, które znają się na kodzie, mogą nawet sprawdzić, czy zapewnienia twórcy są prawdziwe.

"Twoje dane z TikToka są używane tylko w twojej przeglądarce i nigdy nie przesyłamy ich na żaden serwer. W żaden sposób nie będziemy przechowywać ani przetwarzać twoich danych na naszym serwerze" - czytamy na stronie TikTok Wrapped.

Osoby, które już zdążyły wygenerować TikTok Wrapped, są raczej przerażone wynikami. Chyba nikt z nas do końca nie chce wiedzieć, ile dni spędził na przeglądaniu filmików w aplikacji...

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Źródło: wrapped.vantezzen.io, www.dexerto.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0