Hunter Schafer

Hunter Schafer jest z Dominicem Fikem? Aktorzy "Euforii" dzielą się zdjęciem swojego pocałunku

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Twitter.com, Dominic Fike
Anna RusakAnna Rusak,14.02.2022 16:24

Aktorzy "Euforii", odgrywający rolę Jules i Elliota, podzielili się na swoich socialach zdjęciem pocałunku. Genialny troll czy strzał prosto w serce fanów? I co z tożsamością seksualną Schafer?

Fani "Euforii" kochają teorie spiskowe, o czym może świadczyć chociażby ich zalew po każdym nowym odcinku serii. Co prawda najnowsze zdjęcie Dominica Fike’a i Hunter Schafer nie dotyczy żadnej z nich, ale obserwujący zastanawiają się, co może ono oznaczać.

Wszyscy, którzy na bieżąco oglądają "Euforię" wiedzą, że relacja miedzy Jules i Elliotem jest ostatnio dość… intensywna. Wygląda na to, że w rzeczywistości przyjaźń między aktorami odgrywającymi role tych bohaterów też się zacieśnia.

Dominic Fike i Hunter Schafer są razem?

Jakiś czas temu gwiazdy zostały sfotografowane na wspólnym spacerze. Nie byłoby w tym pewnie czego sensacyjnego, gdyby nie fakt, że przyjaciele trzymali się za ręce. Zdjęcie, które w piątek 11 lutego udostępnił Dominic Fike, wywołało tylko jeszcze większe zamieszanie.

Możemy na nim zobaczyć, jak aktor całuje się z Hunter Schafer. Muzyk podpisał fotografię "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin", ale zarówno on, jak i Schafer, nie zabrali później głosu w sprawie.

trwa ładowanie posta...

Teorie fanów - czy Schafer jest biseksualna?

Fani "Euforii" oczywiście podzielili się na tych, którzy są zachwyceni możliwym związkiem między dwójką aktorów i na tych, którzy są o nich po prostu zazdrośni. Część z nich zastanawia się też, czy zdjęcie nie jest prowokacją lub zagrywką ze strony gwiazd.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Sprawę jeszcze bardziej komplikują zeszłoroczne, grudniowe wiadomości dotyczące Schafer. Aktorka odpowiedziała wtedy na jeden z komentarzy fanów, w którym pojawiła się informacja o tym, że aktorka jest lesbijką.

trwa ładowanie posta...

Hunter odpowiedziała wtedy, że nie może/nie umie tego teraz jasno wytłumaczyć, ale raczej jest bi lub panseksualna. Najprawdopodobniej, jak Demi Lovato, jest po prostu w genderpodróży.

Cóż, możemy tylko czekać na rozwój spraw. Może niedługo okaże się, czy Fike i Schafer naprawdę są razem, czy może jednak postanowili trochę strollować fanów "Euforii". Jedno jest pewne - czego by nie ogłosili, część fanów będzie zachwycona, część zrozpaczona, a wy sami możecie wybrać swój "obóz".

Źródło: Pinknews.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 7
  • emoji kupka - liczba głosów: 6