popkultura
Urodziny BTS na smutno? Boysband świętuje w niepełnym składzie
Batman (2022): premiera HBO Max już za niedługo. Poczekajcie z kinem?

Batman (2022): premiera HBO Max już za niedługo. Poczekajcie z kinem?

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,18.03.2022 06:08

"Batman" jest prawdopodobnie jednym z najlepszych filmów 2022 r. Premiera na HBO Max będzie, co ciekawe, już za niedługo. Jeżeli jakoś nie mogliście się wybrać do kina - może pora jeszcze poczekać?

"Batman" z 2022 r. jest niewątpliwie jednym z najlepszych widowisk, które zapewniły nam filmy na podstawie komiksów DC - może poza "The Suicide Squad" i "Joker". Ale film o człowieku-nietoperzu to mroczna, szczera i prawdziwa opowieść, która może konkurować z mrokiem płynącym z wyżej wspomnianym "Jokerem".

Kiedy Batman zadebiutuje na HBO Max?

Już nie przedłużając: Batman ma, według portalu Deadline, zadebiutować już 19 kwietnia na platformie streamingowej HBO Max, która jest dostępna w Polsce. Data nie została potwierdzona jeszcze przez HBO, aczkolwiek to się zgadza mniej więcej z tym, o czym przeczytajcie poniżej.

Premiery filmowe w 2020 i były na streamingach

Niektóre produkcje, zamiast zadebiutować w kinach, debiutowały tylko na platformach Disney+/HBO Max czy wchodziły równocześnie do wybranych kin i streamingów. Dlaczego? Pandemia - nie trzeba tutaj dodawać czegokolwiek.

Zastanawiacie się pewnie, co będzie w obecnej sytuacji. Pandemia zdaje się wygasać. Już coś tam mówi się o zniesieniu większości obostrzeń. A co to ma do filmów? Sporo.

Kiedy filmy wchodzą na platformy?

Takie "Turning Red" czy "To Niewypanda" zadebiutowało w tym samym momencie na Disney+ i w kinach. "Batman" natomiast stosuje się do zasad HBO. Nowe głoszą: po około 45 dniach od premiery kinowej, film trafi na platformę HBO Max.

I tak się pewnie stanie. Według dokładnych obliczeń 19 kwietnia to *aż* 46 dni od premiery kinowej przygód Roberta Pattinsona, ale tshhh.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Żółty Putin. Czy to dzieło Patryka Vegi?