popkultura
Twórca serialu "Rick i Morty" uniewinniony. Wróci do produkcji?
Harnaś LodoHerbata. Gdzie kupić? Dlaczego nie ma go w mojej Żabce?

Harnaś LodoHerbata. Gdzie kupić? Dlaczego nie ma jej w mojej Żabce?

Źródło zdjęć: © Instagram, Mateirały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,18.04.2022 12:00

Harnaś LodoHerbata zaczęła się pojawiać w feedzie niektórych. Więc gdzie ją kupić? To skomplikowane. Jeżeli widzicie, że ktoś się chwali memicznym zakupem - nie denerwujcie się, to nie wasza wina.

Zaznaczę na początku: Harnaś LodoHerbata jest napojem alkoholowym. Jeżeli nie macie ukończonych 18 lat, nie możecie i nie powinniście go kupować. Jeżeli ukończyliście wiek, który pozwala na zakup alkoholu - spoko, ale pamiętajcie, aby pić z rozwagą. Wszystko jest dla ludzi, jednak w rozsądnych ilościach.

Od Ice Tea do Harnaś LodoHerbata

Jeżeli ominęły was najgorętsze informacje ze świata memów i polskiej muzyki (?). Gawryle w ostatnie wakacje wydali piosenkę "Harnaś Ice Tea". Śpiewali o tym, jak dobre jest połączenie piwa z popularną mrożoną herbatą. Co najlepsze, singiel zebrał miliony wyświetleń. Logicznym wyborem było stworzenie prawdziwego trunku. Darmowa reklama była, memiczny potencjał także. Co mogło pójść nie tak?

trwa ładowanie posta...

Z informacji, które pierwsi oficjalnie potwierdziliśmy, Carlsberg Polska stworzył i zaplanował wydanie piwa "Harnaś LodoHerbata" w sklepach Żabka. Znaczy: pierwsze informacje pojawiły się m.in. na profilu IG FoodNewsPolska, tylko internauci nie chcieli w to uwierzyć za bardzo. Stąd oficjalnie potwierdziliśmy nowy produkt. Tylko… co z datą premiery?

trwa ładowanie posta...

Harnaś LodoHerbata: gdzie kupić? Co z dostępnością?

Od ubiegłego czwartku w sieci zaczęły pojawiać się fotki szczęśliwych kupców LodoHerbaty. Co to oznacza? Czyżby tylko niektóre Żabki miały dostać nowość? To tak nie działa.

trwa ładowanie posta...

Niektórzy już mogli zakupić i przetestować LodoHerbatę z Żabki. To nie ulega wątpliwości, dziesiątki zdjęć w social media to nie fejki. To nie oznacza, że każdy mógł ją zakupić. O nie, to nie takie proste.

Z tego, co się dowiedziałem, w sobotę LodoHerbata była dość trudna do zamówienia do Żabki. U mnie w mieście jej nie ma, ponieważ po prostu nie dało się jej zamówić. Wszyscy rzucili się na nowy hit.

A że popyt przerósł podaż, to nie każdy był w stanie dostarczyć kilkanaście sztuk do swojego sklepu. Także nie zdziwcie się, gdy w kilku sklepach nie będzie żadnej sztuki - a w kolejnym znajdziecie już miły zapasik.

Kiedy LodoHerbata trafi do mojej Żabki?

Nie martwcie się o dostępność. Premiera była bardzo specyficzna, ale wszystko się ułoży. To taki sam przypadek, jak z Lodami Ekipy. W najbliższym czasie każda Żabka powinna dostać swój zapas. Według mnie, Harnaś LodoHerbata powinna trafić do tygodnia, maksymalnie dwóch na sklepowe półki.

trwa ładowanie posta...

Najlepiej będzie, jak sprawdzicie Żabki jeden/dwa dni po Wielkanocy. Wtedy LodoHerbaty *mogą* pojawić się w większej ilości.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Komentarze (0)
arrow
Bingo Czarnka. Memiczne cytaty szefa MEiN w jednym miejscu