popkultura
Drama między Kostką a Jordanem z TVGry. Padły ostre słowa
Harnaś LodoHerbata w Żabce. To prawdziwy produkt oparty na memie

Harnaś LodoHerbata w Żabce. To PRAWDZIWY produkt, potwierdzamy!

Źródło zdjęć: © Internet, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,12.04.2022 13:16

Harnaś LodoHerbata będzie dostępny od tego tygodnia w sklepach Żabka. To nie żart, oficjalnie potwierdzamy, że produkt jest prawdziwy.

Harnaś IceTea, czy też Harnaś LodoHerbata była najbardziej memicznym napojem alkoholowym. Przez co? Ano przez piosenkę Gawryli "Harnaś Ice Tea". Wtedy pojawiły się głosy, iż jest to idealny pomysł dla Harnasia. Halo: piosenka, która zebrała ponad 30 milionów wyświetleń wymienia ciągle nazwę popularnego piwa.

Co byłoby naturalną koleją rzeczy? Wiadomo, wyprodukowanie takiego trunku. Myślicie, że przedłużyłem sobie 1 kwietnia? Nic z tych rzeczy. Harnaś wypuści w najbliższym czasie Harnasia LodoHerbata w Żabkach.

Harnaś LodoHerbata to NIE fejk. Potwierdzamy istnienie

Z informacją o LodoHerbacie mogliście się spotkać na instagramowym profilu m.in. FoodNewsPolska. Tylko w komentarzach pojawiło się sporo domniemywań:

Harnaś ściema? Google nie potwierdza

Harnold to na serio?xD

ZOBACZ HARNASIA

Harnold 😀

Oficjalnie mogę wam przekazać, że ten produkt naprawdę istnieje. Tak: Harnaś Lodo Herbata Brzoskwinia to prawdziwy napój alkoholowy. Ta informacja została potwierdzona przez Carlsberg Polska, właściciela marki Harnaś. Skontaktowałem się z nimi - i potwierdzili istnieje produktu.

Nie znamy jeszcze składu, jak i wielkości puszki. Jedyna informacja to smak, czyli brzoskwinia oraz procent objętościowy alkoholu: 4,6%.

Kiedy premiera Harnasia LodoHerbata?

Odpowiadając na pytanie: nie wiem. W najbliższym czasie Harnaś Lodo Herbata pojawi się w sklepach sieci Żabka. Czy jutro, jak zdaje się powielać każdy internauta? Powiem tyle: FNP przekazało, że "od 13.04" zaczną się pojawiać nowości piwne w Żabkach.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Zaznaczamy: Harnaś Lodo Herbata jest produktem alkoholowym - więc będzie sprzedawany jedynie osobom pełnoletnim. Pijcie z rozwagą i nie przesadzajcie. Wszystko jest dla ludzi. Pamiętajcie, że nigdy nie możecie wsiadać za kierownicę będąc pod wpływem.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 64
  • emoji ogień - liczba głosów: 17
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 14
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 8
  • emoji kupka - liczba głosów: 16
Komentarze (0)
arrow
Były chłopak Natsu wydał numer z obecnym chłopakiem Natsu