ludzie
Influencerzy reklamują alkohol. Zajmie się nimi prokuratura?
hailey bieber

Hailey Bieber przeprasza: "Nie ma uzasadnienia dla bycia niegrzecznym"

Źródło zdjęć: © Hailey Bieber Instagram
Małgorzata BiernackaMałgorzata Biernacka,11.04.2021 21:50

Gwiazda opisała swoją reakcję na TikToka, w którym interakcja z nią w restauracji została oceniona na 3.5/10

bGxUWXZv

W swoim nowym filmiku na YouTube zadedykowanym tematyce zdrowia psychicznego, Hailey Bieber wspomniała o momencie, w którym zobaczyła TikToka opowiadającego o jej zachowaniu w pewnej nowojorskiej restauracji.

Autorka TikToka oceniła interakcję z Hailey na 3.5 z 10 gwiazdek. Twierdzi, iż modelka ani razu, w przeciągu kilku wizyt, nie była wobec niej miła. Bieber opowiedziała o swoich odczuciach po obejrzeniu filmiku: "Kilka miesięcy temu pojawił się TikTok nagrany przez taką jedną dziewczynę, co nie? Ona była kelnerką w Nowym Jorku i oceniała swoje interakcje z różnymi celebrytami" - wyjaśniła Hailey.

"Zrobiła jeden na mój temat i powiedziała coś w stylu: "Wiesz, nie miałam z nią jakiegoś dobrego doświadczenia, według mnie nie była wcale taka miła". Kiedy zobaczyłam ten filmik bardzo się zasmuciłam" - zwierzyła się modelka.

trwa ładowanie posta...

Hailey szybko zaznaczyła, iż bycie niemiłą wcale nie było w jej intencjach: "Nie ma uzasadnienia dla bycia niegrzecznym. Źle się czułam z faktem, iż miała ze mną takie doświadczenia, ale nigdy też nie możesz wiedzieć, przez co ktoś akurat przechodzi".

bGxUWXZx

Bieber wyjaśniła, iż okres, w którym przebywała w Nowym Jorku był dla niej wyjątkowo ciężki: "Pamiętam, jak przechodziłam chwile, w których byłam tak smutna, że jakiekolwiek interakcje z ludźmi były dla mnie trudne. "

Na koniec Hailey przeprosiła za swoje zachowanie: "Żałuję, że tak się wobec niej zachowałam. Jestem człowiekiem i popełniłam błąd, zachowałam się w sposób, który w ogóle nie jest do mnie podobny. Staram się być lepsza każdego dnia i dalej chcę się rozwijać jako osoba oraz jestem otwarta na ludzi wytykających moje błędy."

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Wardęga nie pojawi się na Fame MMA 17. Mówi o dużych zmianach w federacji