Gwyneth Paltrow sprzedaje naszyjnik, który jest wibratorem

Gwyneth Paltrow sprzedaje wibrator, który udaje naszyjnik. To bezpieczne?

Źródło zdjęć: © Gwyneth Paltrow, Instagram, goop.com
Anna RusakAnna Rusak,14.05.2023 16:00

Aktorka Gwyneth Paltrow wypuściła nowy produkt w swoim sklepie Goop. Teraz możemy kupić naszyjnik, który tylko udaje biżuterię. Tak naprawdę w tym niepozornym wisiorku ukryty jest wibrator.

50-letnia aktorka Gwyneth Paltrow często wzbudza kontrowersje. Aktorka w marcu udzieliła wywiadu w podcaście "The Art of Being Well" i opowiedziała o nawykach żywieniowych. Tiktokerzy krytykowali ją wtedy za promowanie zaburzeń odżywiania.

Poza opowiadaniem o jedzeniu Paltrow zajmuje się również promowaniem swojego sklepu Goop. W jego ofercie znajdziecie sławną, wybuchającą świecę do aromaterapii o zapachu waginy. Teraz do nietypowych przedmiotów dołączył elegancki naszyjnik, który tylko udaje biżuterię. W rzeczywistości jest wibratorem.

Naszyjnik, który jest wibratorem od Gwyneth Paltrow

Nie, tym razem Gwyneth nikogo nie nabiera na pieluchy z brylantami w ramach protestu. Na stronie Goop rzeczywiście pojawił się wyjątkowy produkt. Paltrow postanowiła wypuścić naszyjnik, który tylko udaje biżuterię.

Tak naprawdę dość elegancki i niepozornie wyglądający wisiorek jest wibratorem Vesper. Produkt wykonano ze stali nierdzewnej i wykończono 24-karatowym złotem. Kosztuje niecałe 150 dol., czyli ponad 600 zł. Wibrator ma cztery prędkości i dwa tryby. Na stronie możemy przeczytać, że jest "znany z tego, że jest cichy" oraz wodoodporny.

Oto subtelna biżuteria do masturbacji od Gwynet Paltrow. Przyznacie, że wygląda naprawdę niepozornie i mogę się założyć, że nikt nie zorientowałby się, że na szyi nosicie zabawkę erotyczną.

trwa ładowanie posta...

Czy produkty erotyczne Gwyneth Paltrow są bezpieczne?

Na stronie możemy przeczytać, że kupujący nie mogą odzyskać pieniędzy, jeśli nie będą usatysfakcjonowani z działania wibratora, który udaje naszyjnik. W zasadzie nie powinno to dziwić - to dość intymna zabawka i jej zwrot w sklepie raczej byłby mało higieniczny.

Nie można jednak zapominać o świeczce o zapachu waginy, która eksplodowała w domu jednej z klientek sklepu Goop. W 2018 r. firma zapłaciła też 145 tys. dol kary. Wszystko przez to, że jadeitowe jajeczka do pochwy, które sprzedawała Paltrow, nie miały tak cudownych właściwości, jak obiecywała.

Orzeczono wtedy, że firma wprowadza konsumentów w błąd, składając oświadczenia, które nie są podparte dowodami naukowymi. Miejmy nadzieję, że tym razem nie dojdzie do podobnych sytuacji i że Gwyneth odpowiednio sprawdziła naszyjnik-wibrator. W końcu produkt, który ktoś nosi np. przez cały dzień, może nie być zbyt higieniczną zabawką erotyczną...

trwa ładowanie posta...

Źródło: NY Post, Vox

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0