Krzyż rapera znalazł się na eBayu za 50 tys. dolarów

Znany raper zgubił diamentowy krzyż. Znalazł się na eBayu za 50 tys. dolarów

Źródło zdjęć: © Barry Brecheisen / Getty Images, X
Konrad SiwikKonrad Siwik,10.07.2024 18:45

Destroy Lonely, popularny raper, niedawno stracił swój wisiorek z odwróconym diamentowym krzyżem. Zaginiony naszyjnik odnalazł się na eBayu, gdzie osiągnął zawrotną cenę 50 tys. dol. Fani rapera nie kryją zdziwienia i oburzenia całą sytuacją.

Zgubione przedmioty to norma na koncertach i festiwalach. Smartfony, portfele, klucze czy inne mniejsze pierdoły często giną bezpowrotnie po dobrej imprezie. Dotyczy to nie tylko uczestników zabawy, ale także artystów, którzy jej dostarczają. Jakiś czas temu Taco Hemingway zgubił pierścionek od swojej partnerki. Wierni fani, którzy go znaleźli, niemal od razu zwrócili go idolowi. Niestety nie zawsze tak bywa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Zgubiony diamentowy krzyż odnaleziony na eBayu... za 50 tys. dolarów

Destroy Lonely, popularny raper znany ze swojego charakterystycznego stylu i biżuterii, niedawno podczas jednego z koncertów stracił swój wisiorek z odwróconym diamentowym krzyżem. Ku zdziwieniu wielu, zaginiony krzyż pojawił się na eBayu, gdzie został wystawiony za zawrotne 50 tys. dol. Ta niecodzienna sytuacja szybko wywołała burzę wśród fanów i społeczności muzycznej.

W mediach społecznościowych pojawiły się liczne komentarze wyrażające zaskoczenie, że ktoś zdecydował się sprzedać skradziony naszyjnik za tak wysoką cenę. Jednym z najczęściej powtarzanych komentarzy jest "Crinegotgloveslike stole it", co ironicznie nawiązuje do znanej frazy i sytuacji, w której skradziona biżuteria jest sprzedawana na aukcji internetowej. Trudno się dziwić, bo na zdjęciu oferty widzimy krzyż trzymany przez dłoń w rękawiczce.

trwa ładowanie posta...

Wielu fanów podkreśla, że sytuacja ta jest dowodem na rosnącą popularność Destroy Lonely'ego. Jego unikalny styl i charakterystyczne dodatki przyciągają uwagę nie tylko fanów, ale i złodziei.

trwa ładowanie posta...

Fani mają nadzieję na odzyskanie krzyża przez rapera

Kradzież i sprzedaż naszyjnika na eBay może mieć różne konsekwencje dla kariery Destroy Lonely'ego. Z jednej strony, incydent ten podkreśla jego rosnącą popularność i wartość jego wizerunku. Z drugiej strony, może to być sygnał dla artysty i jego zespołu, aby w przyszłości bardziej dbać o bezpieczeństwo swoich rzeczy osobistych.

Destroy Lonely nie skomentował jeszcze publicznie całej sprawy, ale jego fani liczą na szybkie rozwiązanie problemu i odzyskanie naszyjnika przez artystę. W międzyczasie dyskusje na temat kradzieży i sprzedaży naszyjnika na eBay wciąż trwają, podkreślając kontrowersje wokół całego incydentu. Oczekiwania są wysokie, że raper podejmie kroki, aby zabezpieczyć swoje rzeczy i uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0