ludzie
Podlaska chata z LEGO może trafić do sprzedaży na całym świecie
Charli D'Amelio

Gwiazdy TikToka wyjechały na ferie do raju – fani są rozczarowani

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,30.12.2020 15:52

Co wolno influencerom, nie wolno ich followersom. Mimo szalejącej w USA pandemii, zauważono, jak gwiazdy amerykańskiego TikToka – Charli i Dixie D'Amelio, Chase Hudson, Noah Beck, Madi Monroe i inni – wyjeżdżają na wakacje na Bahamy.

bGxBoqOb

Pandemiczne obostrzenia uniemożliwiają nam swobodne podróżowanie i zwiedzanie nowych miejsc. Zewsząd słychać apele o pozostawanie w domu i ograniczenie kontaktów społecznych. Trudna sytuacja panuje na całym świecie, dlatego tak bulwersujący stał się news o tym, że gwiazdy amerykańskiego TikToka najwyraźniej wyjechały na zimowe wakacje na Bahamy.

trwa ładowanie posta...

Od poniedziałku wieczorem w internecie pojawia się coraz więcej filmów i zdjęć, które przedstawiają młode gwiazdy TikToka, jak pozują z fanami na Bahamach. Konkretnie chodzi o ośrodek Atlantis w Nassau.

trwa ładowanie posta...

Fani influencerów oskarżają młode gwiazdy o hipokryzję. Jeszcze niedawno Charlie D'Amelio nakazywała swoim obserwatorom, aby, jeśli nie muszą, pozostali w domach, gdzie będą bezpieczni. Z apelem o pozostanie w domach zwróciła się podczas live’a na Instagramie.

bGxBoqOd
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Skoro jesteśmy w temacie mediów społecznościowych, sprawdźcie, jaki słynny projektant mody został oskarżony o molestowanie seksualne przez jednego z użytkowników TikToka.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Niebinarna Emma Corrin apeluje o neutralne płciowo Oscary