Kardashian Kim
Najpierw Kanye, teraz Kim – Kardashianka oficjalnie została miliarderką
Charli

Charli D'Amelio dostała swój reality show! Powtórzy sukces Kim?

Źródło zdjęć: © Instagram
Michał DziedzicMichał Dziedzic,25.12.2020 15:54

Najpopularniejsza TikTokerka na świecie oraz jej rodzina będą mieć okazję, by zaprezentować się fanom z zupełnie innej strony. Odniosą sukces?

Charli D'Amelio jest prawdziwą sensacją TikToka. Jako pierwsza osoba korzystająca z aplikacji przekroczyła próg 100 milionów obserwujących, pozostawiając w tyle całą konkurencję. Celebrytka rozbudza marzenia nastolatek o osiągnięciu gigantycznej sławy w bardzo krótkim czasie.

D'Amelio idealnie "wstrzeliła się" w algorytm TikToka i dziś, mając zaledwie 16 lat, uchodzi za jedną z najbardziej rozchwytywanych influencerek. Z aplikacją świetnie radziła sobie też jej 19-letnia siostra Dixie, która nie ukrywa, że ma aspirację, by zostać piosenkarką.

Niepozorna i stroniąca od skandali rodzinka D'Amelio wyczuła, że to jest ich moment. Ruszyli z kanałem na YouTube, podcastem a już niebawem... ukaże się ich reality show! "The D'Amelio show" będzie dostępne na platformie streamingowej Hulu należącej do korporacji Disney. Wyemitowanych zostanie 8 odcinków, w których pierwsza rodzina TikToka pokaże jak rodzi sobie z życiem na świeczniku i wszystkimi "cieniami" sławy.

W programie zobaczymy, co martwi rodziców Charlie i Dixie, ale będziemy też mogli śledzić, co dzieje się podczas słynnych kolacji u D'Amelio, na które zapraszani są idole nastolatków z Los Angeles. Z pewnością nie raz na ekranie "mignie" nam Noah Beck i James Charles... Show pojawi się już w 2021 roku i jest mocno wyczekiwane przez fanów tiktokerki.

trwa ładowanie posta...

Co ciekawe, zaledwie kilka tygodni temu współpracę z Hulu ogłosiły Kardashianki! Słynne siostry i ich przedsiębiorcza mama we wrześniu pożegnały się z telewizją E! Entertaiment, która wyprodukowała 20 (!) sezonów kultowego programu "Keeping up with Kardashians" i podpisały kontrakt z Disney'em.

Kris Jenner pochwaliła się, że umowa zakłada "wieloletnią współpracę", w ramach której Kardashianki najpewniej zaprezentują kilka nowych formatów... Pierwsze efekty współpracy z Hulu ujrzymy najpewniej również w 2021 roku.

Niestety, Hulu jeszcze nie jest dostępne w Polsce, ale miejmy nadzieje, że szybko się to zmieni. W przyszłym roku czeka nas bowiem pojedynek na reality shows, które stoczą dwie najbardziej medialne rodzinki w USA.

Jesteście #TeamKardashian czy #TeamD'Amelio?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Kim Kardashian pokazuje, ile "tłuszczu" ma jej ciało. Szkodzi nastolatkom?