Friz

Friz wchodzi na giełdę. Czym zaskoczy youtuber?

Źródło zdjęć: © YouTube.com
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.11.2020 11:53

Od influencera do założyciela spółki. W wieku 24 lat Karol Friz Wiśniewski, jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce, wchodzi na giełdę – chłopak poinformował o tym we wtorkowym programie Kuby Wojewódzkiego.

Znamy go z filmów Ekipy i dokumentu Krzysztofa Gonciarza. Karol Friz Wiśniewski, plasujący się na ósmym miejscu w rankingu najpopularniejszych youtuberów w Polsce, zdradził plan na kolejny biznes, czyli założenie spółki giełdowej. “Chcę próbować nowych rzeczy [...], doświadczać życia, żeby mieć wspomnienia” – uzasadnił swoją decyzję Friz w programie “króla TVN-u”, Kuby Wojewódzkiego.

Friz na giełdzie – jak zamierza przyciągnąć inwestorów?

Youtuber zdradził, że planuje przejąć inną spółkę giełdową i rozwijać się w branży gamingowej, w jakiej Friz dotychczas nie działał. Rozpoczęcie produkcji gier w przypadku Karola Wiśniewskiego ma być sposobem na dywersyfikację środków, czyli na zabezpieczeniu się finansowym poprzez inwestowanie w różne branże.

trwa ładowanie posta...

Jak oceniana jest decyzja Friza o wejściu na giełdę? W mediach społecznościowych posypała się lawina pozytywnych komentarzy, podkreślających dojrzałość youtubera i jego “łeb do interesów”. Nie możemy się doczekać kolejnych wieści na temat gamingowej działalności Friza!

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Friz to przykład tego, jak ciężką pracą można osiągnąć spektakularny sukces. 24-latek to ikona polskiego YouTube. Kanał Karola ma ponad 3 mln subskypcji, a jego filmy obejrzano niemal 800 mln razy. Friz świetnie radzi sobie nie tylko jako influencer, ale i jako biznesmen. W 2019 roku marka odzieżowa Karola Wiśniewskiego wygenerowała 10 mln złotych przychodu.

Ujawniam prawdę o FRIZIE i DOMU EKIPY

Jeśli śledzicie nowości u Friza, koniecznie sprawdźcie, jak on i jego dziewczyna Weronika Sowa zareagowali na protesty Strajku Kobiet.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 9
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3