lGBT+
Uczniowie misgenderowali niebinarne koleże. Szkoła pozwała ich za molestowanie
Grupa Stonewall

"Free Now" i Grupa Stonewall łączą siły, wspierając osoby transpłciowe

Źródło zdjęć: © Instagram, Grupa Stonewall
Anna RusakAnna Rusak,04.11.2021 13:09

Dzięki "Free Now" i Grupie Stonewall wszyscy dowiemy się czegoś więcej o transpłciowości

bFGoSNNf

"Free Now" co chwila zaskakuje nas czymś pozytywnym. Jakiś czas temu aplikacja wystartowała z kampanią, która stawiała na równość, otwartość i inkluzywny język. Jak sami mówią - wolność jest wpisana w ich markę.

W ramach akcji na banerach mogliśmy zobaczyć takie hasła jak: "Dla kleru i queeru" czy "Dla tych w szafie i tych, co już wyszli". Poza tym w swojej komunikacji "Free Now" zaczęło używać feminatywów. Tym razem po raz kolejny postanowili wesprzeć Grupę Stonewall.

Tranzycja do której każdy ma dostęp

Ostatnio robili to w czerwcu z okazji Miesiąca Dumy. Teraz zdecydowali się przekazać organizacji 10 000 złotych. Stone Wall zamierza przeznaczyć tę kwotę na rozwój serwisu tranzycja.pl

bFGoSNNh

To dość nowy portal, który powstał w tym roku. Znajdziecie w nim naprawdę mnóstwo przydatnych informacji dotyczących transpłciowości. Jeśli zastanawiacie się np. dlaczego nie mówi się "transeskualista" , co jest złego w sformułowaniu "zmiana płci" i jak wygląda proces tranzycji, to tutaj znajdziecie odpowiedzi na wszystkie trudniejsze pytania.

"Celem tej strony jest zbieranie wszelkiej wiedzy związanej z transpłciowością: od tranzycji, poprzez transpłciową codzienność, po informacje z zakresu historii czy kultury. Zapraszamy do czerpania oraz dzielenia się swoimi doświadczeniami. Dzięki temu cała społeczność zyskuje :)"

Stawiamy na LGBTQ+

Bardzo nas cieszy, że "Free Now" w tak aktywny sposób wspiera społeczność LGBTQ+. Ich działania z pewnością przyczynią się do tego, że wszystkim nam łatwiej będzie zrozumieć transpłciowość, procesy tranzycji i wszystko, co się z tym wiąże. Na tej współpracy z Grupą Stonewall skorzystają nie tylko osoby transpłciowe, ale i każdy, kto o transpłciowości wie mało.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Moneta z flagą LGBTQ+. Tęczowe akcenty a z tyłu królowa Elżbieta