trendy
Smartfon Coca-Cola trafi do sprzedaży. Co już o nim wiemy?
#kinnyisoverparty

Fanka Kinny Zimmera nagrała o nim fanfika. Twitter uwierzył, że raper jest niewierny

Źródło zdjęć: © YouTube, Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.02.2022 14:34

W piątek 18 lutego #kinnyisoverparty był jednym z najpopularniejszych hasztagów na Twitterze. Over party odbywa się zazwyczaj wtedy, gdy internauci kogoś cancelują. Czym zawinił raper z SBM Label? Tak właściwie to niczym.

Wiktor Jakowski, który działa na scenie hip-hopowej pod pseudonimem Kinny Zimmer, jest wschodzącą gwiazdą młodego pokolenia raperów. Podopieczny wytwórni SBM Label wypuścił w 2021 roku utwór "Rozmazana kreska", który zyskał status megahitu. Kawałek swoją gigantyczną rozpoznawalność zawdzięcza promocji na TikToku, gdzie piosenka stała się trendem.

18 lutego Kinny Zimmer podbił kolejną platformę, czyli Twittera. Hasztag z jego pseudonimem znalazł się wśród najpopularniejszych hasztagów tego dnia w Polsce. O co chodzi z #kinnyisoverparty? Dlaczego internauci chcą, aby młody raper został scancelowany?

trwa ładowanie posta...

#kinnyisoverparty zaczęło się na TikToku

Tiktokerka o nicku @kinny21152fanpage nagrała serię fanfików (czyli fikcyjnych historyjek) na temat podopiecznych wytwórni SBM Label. Twórczyni wymyśliła fabułę, w której Kinny Zimmer zdradził "y/n" (w domyśle swoją dziewczynę). Następnie Jan-rapowanie pocieszał tę dziewczynę, a Bedoes i White 2115 chcieli pobić Kinny Zimmera za to, co zrobił. Imo to wciąż lepsza historia miłosna niż "Zmierzch".

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Od fanfiku na TikToku do trendu na Twitterze

Fanfik na TikToku miał być zwyczajnym żartem, tymczasem zamienił się w viral na Twitterze. Hasztag #kinnyisoverparty wykorzystują wszyscy - fanki Zimmera, tłumaczące genezę trendu; trolle wkręcające, że raper naprawdę zdradził swoją dziewczynę; zasmucone nastolatki, które uwierzyły, że Kinny jest niewierny; osoby, które kompletnie nie wiedzą, o co chodzi, np. Janusz Walczuk.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Trend na niby-cancelowanie Kinny Zimmera robi ogromne wrażenie. Pokazuje, jaką moc mogą mieć social media i jak ta moc może wymknąć się spod kontroli. Btw. chciałbym zobaczyć wyraz twarzy Kinny Zimmera, kiedy wejdzie na Twittera i zobaczy, że odbywa się jego over party.

Kinny Zimmer - Rozmazana kreska ◾️ SBM Starter ◾️

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 48
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 9
Komentarze (0)
arrow
Tinder wprowadza randki w trybie incognito. Co to znaczy?