Fagata w podcaście Vibeza

Fagata w podcaście Vibeza. "Mam wiadomości, gdzie mnie wyzywał od szmat"

Źródło zdjęć: © Vibez.pl
Anna RusakAnna Rusak,30.06.2023 15:30

Agata Fąk, znana jako Fagata, jest gościnią w podcaście Vibeza. W rozmowie odnosi się nie tylko do dramy z byłym partnerem i głosówek, ale tłumaczy też, co wspólnego z tą relacją ma Malik. Czy Fagata mogłaby być z dziewczyną?

Aga Fąk, znana jako Fagata, to polska influencerka i youtuberka. W ostatnim czasie mogliście o niej usłyszeć przez dramę, która wybuchła w związku z jej niedawnym rozstaniem. Influencerka nagrała długą relację, w której rozliczała się z byłym partnerem.

Fagata jest kolejną gościną podcastu Vibeza i w rozmowie odnosi się nie tylko do relacji z byłym partnerem, ale wyjaśnia też sprawę z głosówkami. Z podcastu dowiecie się też, jaką ma aktualnie relację z Malikiem i czy mogłaby być w związku z dziewczyną.

Fagata o rozstaniu z byłym partnerem

W rozmowie z Vibezem Fagata odnosi się do rozstania, o którym opowiedziała na Instagramie. Influencerka przyznała, że to była jej pierwsza tak silna miłość. Powiedziała też, że mimo iż mężczyzna traktował ją w taki toksyczny sposób, wciąż nie jest w stanie przestać go kochać.

- Nie chce jakoś dużo mówić o tej osobie, ale ta osoba była albo dla mnie najlepsza na świecie i po prostu żaden facet mnie tak dobrze nie traktował jak on, albo była taka, że żaden facet mnie tak źle nie traktował jak on. To zerwanie wydarzyło się niedawno, więc ja nadal tego człowieka bardzo kocham - mówi w podcaście Vibeza Fagata.

- Dużo osób mnie krytykowało, zwłaszcza mężczyzn. Pisali, że skoro robił takie rzeczy, to po co z nim byłaś. Ale ja dostałam setki tysięcy wiadomości od kobiet, które napisały, że tkwiły latami w takich związkach, więc to nie jest tak, że mną jest coś nie tak, tylko z tą drugą osobą. Musiałam sobie to tylko uświadomić - dodaje.

Influencerka postanowiła odnieść się też do głosówek, które niedawno pojawiły się w sieci. Wyjaśniła całą sytuację i przyznała, że w ten sposób mężczyzna chciał wykorzystać jej słaby punkt. To on pomagał jej też wyjść z trudnego stanu, w którym była, gdy rok temu wyciekły jej głosówki.

- On mnie poznał w momencie, w którym wyciekły tamte głosówki. To było w walentynki, kiedy on mnie totalnie olał i ukradł mi mojego psa. [...] I ja po prostu wybuchłam ze złości, powiedziałam to, co powiedziałam i bardzo tego żałuję. [...] Gdybym ja miała wyciągać głosówki... Miałam wiadomości, gdzie mnie wyzywał od "szmat" czy "ku*ew". To jest jedyna głosówka, którą on ma, a ja mam ich dziesiątki, gdzie on mówi coś takiego w złości - tłumaczy Fagata.

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Fagata o Maliku i nowych dziewczynach swojego byłego.

Fagata w rozmowie z Adrianną opowiedziała o swoich kolejnych walkach. Poruszyła też temat Lexy i jej zaangażowania w Clout MMA. Wyjaśnia też, jak aktualnie wygląda jej relacja z Malikiem i jaki ma on związek z jej byłym partnerem.

- Aktualnie nie mamy kontaktu, stało się to przez to, że ja byłam w związku i po prostu nie miałam czasu spędzać go z Malikiem. Nadal go bardzo lubię. Malik jest atrakcyjnym facetem i ja też miałabym problem, gdyby mój partner spotykał się z tak atrakcyjną kobietą. Na szczęście kobiety, z którymi mój były się zadaje, pisze - wiem, że nawet mi do pięt nie dorastają - mówi Fagata.

Faceci to jednak nie wszystko. Jeśli zastanawiacie się też, czy Fagata mogłaby być w intymnej relacji z kobietą i czy podobają jej się dziewczyny, to w rozmowie z Vibezem też znajdziecie na to odpowiedź.

Fagata o OnlyFans, karierze muzycznej i terapii

W rozmowie z Vibezem Fagata odnosi się też do swojej kariery muzycznej i przyznaje, że chciałaby nagrać zbiorowy diss. Nie brakuje też tematów związanych z terapią - zarówno w jej kontekście, jak i w związku z jej byłym.

Jeśli zastanawiacie się też, czy Fagata założy OnlyFansa, z rozmowy w podcaście Vibeza też się tego dowiecie. Dlatego zachęcamy do wysłuchania całości na kanale YouTube Vibeza i przesłuchania materiału od Adrianny Skoniecznej i Unboxalla.

- Już byłam tak bliska założenia OnlyFansa niedawno, że mam sesję zdjęciową i tysiąc zdjęć. Instagram by mi je usunął, są za mocne - zaczyna wyjaśnienia Fagata, po czym tłumaczy, jaki wpływ na jej ostateczną decyzję mają rodzice.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0