ludzie
"To jest żart". Młodzi Europejczycy kontra rynek mieszkaniowy
EO

Elizabeth Olsen próbowała ukryć swoje pochodzenie: "Zrozumiałam, czym jest nepotyzm już w wieku 10 lat"

Źródło zdjęć: © Wikipedia
MTB,
23.04.2021 14:45

Aktorka nie chciała, aby porównywano ją do sławnych sióstr.

W kwietniowym wydaniu magazynu Glamour pojawił się wywiad z gwiazdą Marvela Elizabeth Olsen. Aktorka opowiedziała o swoich zmaganiach związanych ze zdrowiem psychicznym oraz o mediach społecznościowych.

"Zrozumiałam, czym jest nepotyzm już w wieku 10 lat. Może nie znałam tego słowa, ale sam fakt, iż sama na coś nie zasłużyłam już wtedy trochę mnie męczył. [...] Pamiętam, jak myślałam sobie: będę Elizabeth Chase [jej drugie imię] jak zostanę aktorką" - tłumaczyła Olsen.

Elizabeth jest siostrą znanych bliźniaczek Mary-Kate i Ashley Olsen, które zaczęły swoją karierę już w wieku 9 miesięcy w serialu "Pełna chata". Kilka lat później zagrały główne role w licznych filmach m.in. "Passport to Paris'', "Switching Goals'' czy "Winning London''.

trwa ładowanie posta...

Olsen opowiedziała również o tym, jak radzi sobie z zespołem lęku ogólnego: "Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że lęki to coś, czego nie da się kontrolować. Dla mnie właśnie brak kontroli jest problemem. Na mnie działa bycie świadomą każdej chwili i rzeczy dookoła mnie - w ten sposób się nie nakręcam''.

Aktorka zdradziła też, dlaczego nie zamierza wracać na media społecznościowe: ,,Pomyślałam sobie: chwila, dlaczego w ogóle próbuję kreować jakąś wersję siebie i promować ją w internecie? To wszystko sprawiło, że czułam się naprawdę niekomfortowo."

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Wytatuował prawie całe ciało. Jednego miejsca nie zmieni